18 січня 2018 року відбулася нарада з керівниками закладів освіти району

Методистом районного методичного кабінету Кропивницькою Т.Л. проінформовано, що відповідно до плану роботи відділу освіти Житомирської райдержадміністрації на 2017-2018 навчальний рік вивчався стан викладання зарубіжної літератури та російської мови у Новогуйвинській та Озерненській гімназіях, Барашівській, Глибочицькій, Вересівській ЗОШ І‑ІІІ ступенів, Кам’янській ЗОШ І‑ІІ ступенів.

Кропивницька Т.Л. відмітила, що вчителі району правильно та раціонально спланували вивчення програмового матеріалу, знають і дотримуються вимог інструктивно-методичних рекомендацій МОН України, використовують принцип науковості навчання, приділяють увагу підвищенню рівня грамотності, розвитку логічного мислення та зв’язного мовлення учнів, створюють атмосферу творчого пошуку на уроках.

За результатами тематичних оцінювань із зарубіжної літератури високий рівень знань показали 20,5% учнів, достатній – 35,5%, середній – 31%, низький рівень – 13% школярів.

Юрисконсульт відділу освіти Євтух І.П. ознайомила присутніх з Порядком отримання, обліку надходження, зберігання, розподілу, використання благодійних внесків, ведення звітності, здійснення контролю та оприлюднення інформації у сфері благодійної діяльності бюджетних установ і закладів освіти. Вище зазначений Порядок був затверджений рішенням Житомирської районної ради 3 листопада 2017 року.

В ході обговоренні даного питання виступили директор Левківської ЗОШ І‑ІІІ ступенів Нікулін Д.О., директор Новогуйвинської гімназії Мозгових Л.І. та інші.

Начальник відділу освіти Давиденко С.О. зосередила увагу керівників закладів освіти на необхідності проведення профорієнтаційної роботи серед учнів випускних класів, проінформувала про поширення епідемії кору в Україні та зафіксовані випадки захворювання в районі, звернула увагу на необхідність дотримання вимог нормативно-правових актів при написанні наказів.

З питаннями організації харчування пільгової категорії дітей відповідно до районної програми та використанням шкільних автобусів перед присутніми виступила провідний спеціаліст відділу освіти Дмитрієва Р.М.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90