18 жовтня 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти

18 жовтня 2018 р. відбулося засідання колегії відділу освіти за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Козарчука та заступника голови районної ради Василя Стаха. На засіданні колегії розглядалися питання: «Про організацію інклюзивного навчання в закладах освіти району та роботу інклюзивно-ресурсного центру», «Про шляхи підвищення ефективного розвитку туристсько–краєзнавчого напрямку в районі», «Про виконання рішення колегії відділу освіти Житомирської райдержадміністрації № 1 від 19.10.2017 «Про управлінську діяльність керівників закладів освіти щодо охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку».

Руслана Дмитрієва, т.в.о. начальника відділу освіти, наголосила на актуальності забезпечення реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту в закладах загальної середньої освіти, створення умов у районі для їх кращої соціалізації та інтеграції.

Методисти районного методичного кабінету Господарчук Н.В., Панова Г.С., Сатановська В.А. вивчили та проаналізували рівень навчально-методичного і психолого-педагогічного забезпечення навчання дітей з особливими освітніми потребами за інклюзивною формою в Новогуйвинській, Озерненській гімназіях, Барашівській, Березівській, Іванівській, Коднянській, Левківській загальноосвітніх школах І‑ІІІ ступенів.

Оленою Нікуліною, директором інклюзивно-ресурсного центру, були висвітлені питання: завдання районного інклюзивно-ресурсного центру, мета створення та очікувані результати його роботи, Також нею проаналізовано кадрове та матеріальне забезпечення, підведені підсумки роботи центру.

У своєму виступі Ігор Єпіфанцев, директор клубу військово-патріотичного виховання «Сатурн», окреслив шляхи підвищення ефективного розвитку туристсько–краєзнавчого напрямку в районі.

Також було заслухано про виконання рішення колегії відділу освіти Житомирської райдержадміністрації № 1 від 19.10.2017 року «Про управлінську діяльність керівників закладів освіти щодо охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку». З даного питання доповіла Руслана Дмитрієва.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90