20 червня 2019 року відбулося засідання колегії відділу освіти

Освіта Житомирського району спрямована на забезпечення її якості відповідно до новітніх досягнень науки, культури і соціальної практики. Оновлення освіти полягає в переході на новітні педагогічні та управлінські технології. А тому на заклади освіти покладаються важливі завдання: довести свою спроможність розв’язувати на сучасному рівні як традиційні, так і нові завдання, бути гарантом культурного і морального розвитку молодого покоління; довести відповідність освітнього процесу державним освітнім стандартам. Щоб розв’язати ці завдання, наші заклади змінюються, розвиваються, вдосконалюються, поспішають іти в ногу з часом та працюють на перспективу.

20 червня 2019 р. відбулося засідання колегії відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Козарчука. На засіданні колегії було заслухано звіт т.в.о. начальника відділу Руслани Дмитрієвої «Про підсумки роботи освітніх закладів та районного відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації у 2018‑2019 н.р.».

Підсумовуючи щорічні досягнення, можна засвідчити, що завдяки глибокому розумінню учасниками освітнього процесу необхідності оновлення освіти, за активної підтримки районної державної адміністрації, районної ради, в співпраці з органами місцевого самоврядування, батьківською громадськістю вдається не лише забезпечити стабільну роботу галузі і якість освіти, а й зробити реальні кроки щодо модернізації освітніх ланок.

Щорічно здійснюється моніторинг освітньої діяльності закладів освіти, результативності навчання, стану профільного навчання, дошкільної, інклюзивної освіти, профілактики превентивної діяльності.

За результатами оцінки п’ятий рік поспіль Житомирський район посідає ІІ місце в рейтингу серед міст і районів області в галузі «Освіта».

Також Руслана Миколаївна детально зупинилася на заходах щодо організованого початку нового 2019/2020 навчального року та підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90