20 грудня 2018 року відбулося засідання колегії відділу освіти Житомирської РДА

20 грудня 2018 р. відбулося засідання колегії відділу освіти за участю заступника голови райдержадміністрації Миколи Петровича Козарчука. На засіданні колегії розглядалися питання: «Про проведення Тижня та Місячника знань з основ безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної та загальної середньої освіти», «Про стан викладання етики та християнської етики в закладах загальної середньої освіти району», «Про виконання рішення колегії відділу освіти Житомирської райдержадміністрації № 2 від 21.12.2017 року «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з правознавства»», «Про виконання рішення колегії відділу освіти Житомирської райдержадміністрації № 2 від 21.12.2017 року «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень з біології», «Про створення комунального закладу «Центр допризовної підготовки військово-патріотичного виховання».

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Господарчук Н.В. у своєму виступі акцентувала увагу на проведенні у закладах освіти цілеспрямованої профілактичної роботи з учасниками освітнього процесу щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Панова Г.С. відзначила, що в районі проводиться системна робота з вивчення етики та християнської етики. В основу роботи педагогів полягає формування пізнавальної, особистісної, соціальної компетентності, а також компетентне ставлення до свого здоров’я.

Методист також звернула увагу на те, що всі перевірені адміністрації закладів загальної середньої освіти району здійснили практичні заходи щодо якісного викладання етики та християнської етики, творчого підходу вчителів до роботи, налагодження роботи з обдарованими учнями.

Єпіфанцев І.В., директор клубу військово-патріотичного виховання «Сатурн», окреслив перспективи створення та розвитку комунального закладу «Центр допризовної підготовки військово-патріотичного виховання».

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90