21 грудня 2017 року відділом освіти ЖРДА проведено чергове засідання колегії

Керівникам закладів освіти було висвітлено питання:

  1. Стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів району з біології, з якого доповідала методист відділу освіти Н.В. Господарчук, а учитель біології Озерненської гімназії Н.І. Решетнікова презентувала власний досвід роботи з інноваційної діяльності на уроках біології в процесі освітньо-виховної діяльності.
  2. Стан викладання правознавства в Озерненській гімназії, Вертокиївській, Коднянській ЗОШ І‑ІІІ ст., Черемошнянській, Пряжівській ЗОШ І‑ІІ ст. проаналізувала методист відділу освіти Г.С. Панова.
  3. Про профілактику злочинності та правопорушень серед учнівської молоді району доповіла провідний спеціаліст відділу освіти Р.М. Дмитрієва. Інспектор ювенальної превенції Житомирського районного відділення поліції Ю.В. Мельниченко проаналізувала стан злочинності та правопорушень серед молоді в Житомирському районі. Практичний психолог Левківської ЗОШ І‑ІІІ ст. О.В. Мамровська представила досвід роботи з учнями, які мають прояви девіантної поведінки та схильні до протиправних дій.
  4. Головним спеціалістом відділу освіти П.Г. Золотаренком та методистом відділу освіти Т.Л. Кропивницькою проаналізовано виконання рішення колегії № 2 від 15.12.2016 р., а саме: про соціальний захист дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування; про стан забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами.
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90