24 травня продзвенів останній дзвінок для школярів Житомирського району

Останній дзвоник – це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно кожен із нас боязко і невпевнено увійшов у 1‑й клас і все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. А потім швидкоплинно дзвенить уже останній дзвінок, і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності. Як стрічка кіно, закінчуються безтурботні шкільні роки, що подарували нам багато гарного, які зробили нас освіченішими.

Школярі всієї України з нетерпінням чекають дня, коли для них пролунає останній дзвоник – і ознаменує початок літніх канікул. Для школярів Житомирського району він пролунав 24 травня.

Тож бажаємо усім гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений незабутніми подіями й здобутками.

Глибока вдячність педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90