Cемінар-фестиваль педагогічних ідей вчителів біології, хімії, географії

27 березня 2018 року на базі Новогуйвинської гімназії відбувся семінар-фестиваль педагогічних ідей вчителів біології, хімії, географії. Вчителям природничого циклу предметів були презентовані творчі звіти вчителів, що атестуються в 2018 році з підтвердженням або присвоєнням вищої кваліфікаційної категорії і звання «старший учитель» та «учитель-методист».
Це вчителі біології і хімії: Божок В.А. (Березівська ЗОШ І‑ІІІ ст.), Жабровець О.М. (Високопічська ЗОШ І‑ІІІ ст. № 2), Ковальчук Т.П. (Глибочицька ЗОШ І‑ІІІ ст.), Довгань Н.П. (Озерненська гімназія), Розмаїта Т.С. (Сінгурівська ЗОШ І‑ІІІ ст.), Компанієць О.П. (Глибочанська ЗОШ І‑ІІ ст.), Вакулко Т.В. (Головенківська ЗОШ І‑ІІ ст.), Ковнацька О.В. (Черемошнянська ЗОШ І‑ІІ ст.); вчитель хімії – Гребенюк В.Б. (Троянівська ЗОШ І‑ІІІ ст.): вчителі географії: Яцюк С.В.(Озерненська гімназія) та Гонгало І Г. (Високопічська ЗОШ І‑ІІІ ст. № 2).

Методист райметодкабінету Господарчук Н.В. проаналізувала результати участі закладів загальної середньої освіти району в ІІІ етапі олімпіад з біології та хімії. Так, команда юних біологів району у складі 5‑ти чоловік здобула два дипломи ІІ ступеня: Лебедєва Анастасія (Новогуйвинська гімназія, вчитель Ярова-Боровик М.Я.) та Гурська Руслана (Березівська ЗОШ І‑ІІІ ст., вчитель Божок В.А.) і один диплом ІІІ ступеня – Павельчук Ірина (Озерненська гімназія, вчитель Решетнікова Н.І.).

Вчителів природничого циклу предметів було ознайомлено з наказом обласного управління освіти і науки від 28.02.2018 року № 60 «Про порядок закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти»

Наталія Володимирівна також підсумувала результати участі шкіл району у осінньому етапі Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок – 2017» та ознайомила з умовами весняного етапу конкурсу «Колосок – 2018».

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90