Діти – це наше все!

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем, який вважається одним із найдавніших міжнародних свят.

День захисту дітей в Україні – це загальнонаціональне свято, яке також покликане привернути увагу людей до проблем дітей.

Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні.

У цей день проводяться різноманітні розважальні заходи та благодійні акції, концерти, змагання, конкурси, подарунки, лекції, виставки, демонстрація фільмів, виступи артистів і аніматорів. Потрібно пам’ятати, що День захисту дітей — це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою.

В загальноосвітніх навчальних закладах Житомирського району провели низку заходів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей.

Пройшло веселе свято в с. Іванівка з різноманітними розвивайками та завданнями, направленими на зміцнення відносин між дитиною та батьками, іграми, конкурсами та танцями, яке завершилося розіграшем лотереї з призами від спонсорів: ТМ Duna, TM Руден, Творча студія Дрім Степ, Розважально-оздоровчий комплекс “Королівська бочка”, ТМ Карпатські джерела, Центр успішних дітей Kids Go, Кінотеатр “Україна”.

На території Іванівської сільської ради було проведено сімейне свято. У програмі свята:

  • Танцювальний флешмоб
  • Конкурси для дітей з дорослими
  • Майстер класи

Весело цього дня було і в Озерненській гімназії. В День захисту дітей було проведено велозмагання, перетягування линви, смуга перешкод, пісні і танці. Діти переглядали виставу «Чарівне озеро», брали участь у загальногарнізонному святі День захисту дітей: «Ми завзяті козачата!!!»

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Оцінювати суворо такі творіння організатори конкурсу не бралися, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей і їх батьків – ось найбільша нагорода.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90