До Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою вшанування подвигу переможців у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства відділом освіти розроблено відповідний план заходів.

У рамках розроблених заходів у закладах освіти організовано тематичні виставки «Подвигом уславлені», «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», «Будемо пам’ятати», «День пам’яті та примирення», проведено уроки пам’яті, усні журнали «Пам’ять про воїнів у моїй родині», «Вони визволяли наше село», «Про тих односельчан, хто не повернувся», «Спогади ветеранів».

Проведено вечори поезії, конкурси читців «Вірші, обпалені війною», «Діти проти війни», «Солдатська правда про Другу світову війну», конкурси учнівських малюнків «Поклонимось великим тим літам», «Ці героїчні дні у пам’яті народній», «Про мир», «Я не бачив цієї війни», «Мужні визволителі мого краю!», виховні години «Тільки пам’ять не сивіє», «Ми не забудемо Вас ніколи, ми пам’ятаємо Вас завжди», «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!», акції «Низький уклін Вам, ветерани», «Естафета єднання», «Повертайся живим», «Молодь єднає Україну» та волонтерську акцію «Наші вітання моїм землякам – воїнам АТО».

У Сінгурівській ЗОШ І‑ІІІ ступенів проведено зустріч з учасниками війни на Сході України.

Учні взяли участь у районному конкурсі учнівських творів з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що проводив Житомирський РК ТСОУ.

Школярі зустрічалися з ветеранами, відвідали і привітали учасників бойових дій та жителів, що мають статус «діти війни».

Учнівську молодь було залучено до впорядкування меморіалів, пам’ятників, військових поховань жертв Другої світової війни.

8, 9 травня 2018 року учні закладів загальної середньої освіти брали участь в урочистостях, присвячених Дню пам’яті та примирення і 73‑ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, покладанні квітів до монументів, обелісків, що знаходяться на території сіл та селищ.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90