Серед закладів освіти Житомирського району проведено фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

Відповідно до плану роботи відділу освіти та з метою активізації молодіжного руху за здоровий спосіб життя 26 березня на базі Левківської ЗОШ І‑ІІІ ст. відбувся районний фестиваль «Молодь обирає здоров’я».

У фестивалі взяли участь 120 вихованців із 16-ти освітніх закладів району: Озерненської та Новогуйвинської гімназій, Левківської, Березівської, Високопічської №2, Сінгурівської, Іванівської, Коднянської, Садківської, Троянівської, Вертокиївської, Василівської, Вересівської, Глибочицької ЗОШ І‑ІІІ ст. та Оліївської, Кам’янської ЗОШ І‑ІІ ст.

Програма фестивалю містила 4 конкурси:

  • літературно-музично-спортивну міні-композицію на тему «Молодь обирає здоров’я»,
  • вікторину «Що я знаю про здоровий спосіб життя»,
  • конкурс тематичних плакатів,
  • конкурс фотографій «Я за здоровий спосіб життя».

У номінації «Літературно-музично-спортивна міні-композиція» всі школи представили цікаві і різноманітні сценарії. Виступи команд були позитивно зорієнтовані, поєднували різні жанри, стилі і напрямки мистецтва. Тематика була спрямована на популяризацію, пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей народу в поєднанні з сучасними молодіжними напрямками. Журі конкурсу оцінювало рівень розкриття теми, оформлення й оригінальність виступів команд, рівень виконавської майстерності, режисури; дотепність, почуття гумору; вокальні, хореографічні, спортивні здібності.

Кращі виступи представили команди Новогуйвинської та Озерненської гімназій; Березівської, Коднянської, Левківської, Сінгурівської, Іванівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

Тематика представлених плакатів та фотографій була спрямована на пропаганду дбайливого ставлення до свого здоров’я, профілактику шкідливих звичок, розповсюдження елементарних знань з гігієни, попередження важких захворювань.

Найбільш оригінальними були плакати та фотографії, представлені командами Новогуйвинської та Озерненської гімназій, Левківської та Березівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

У вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя» кращі знання продемонстрували учні Озерненської та Новогуйвинської гімназій, Березівської, Високопічської №2 та Вересівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90