Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання у закладах дошкільної освіти

Одним із пріоритетних напрямків освітнього процесу в закладах дошкільної освіти залишається фізичне виховання дітей. Воно спрямовується на охорону та зміцнення здоров’я, підвищення спритності й захисних сил дитячого організму, поліпшення його працездатності, своєчасне формування у малюків життєво-важливих рухових умінь та навичок, розвитку фізичних якостей і забезпечення належного рівня фізичної підготовленості й фізичної культури взагалі, на виховання стійкого інтересу до рухової активності, потреби в них вироблення звички до здорового способу життя.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2017 р. № 1025 «Про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах», відповідно до затвердженого Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах освіти України, листа комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради від 18.12.2017 р. № 03.1‑851 з 10 лютого по 14 березня 2018 року проведено районний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти району.


Головна мета конкурсу: вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду з фізичного виховання, підвищення якості освітнього процесу, стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед дітей.

Участь у огляді-конкурсі взяли шість закладів дошкільної освіти: Озерненський центр розвитку дитини, Новогуйвинський, Сінгурівський, Левківський, Вересівський, Березівський. Найкраще оформили фотоілюстрації, відеоматеріали та презентацію педагоги Озерненського центру розвитку дитини, Новогуйвинського та Сінгурівського дошкільних навчальних закладів.

За підсумками конкурсу визначено переможців та нагороджено грамотами відділу освіти педагогічні колективи:

  • І місце – Озерненського ЦРД «Сонячний теремок»;
  • ІІ місце – Новогуйвинського та Сінгурівського дошкільних навчальних закладів;
  • ІІІ місце – Левківського, Вересівського і Березівського дошкільних навчальних закладів.

Матеріали переможців будуть представлені для участі у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти України.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90