Марина Порошенко та Геннадій Зубко відвідали Новогуйвинську гімназію

1 вересня, під час робочого візиту до Житомира, дружина Президента України Марина Порошенко разом із Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубко оглянули Новогуйвинську гімназію.

Супроводжували високих гостей під час перебування в закладі освіти голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, керівник апарату ОДА Олексій Шатило, голова обласної ради Володимир Ширма, голова Житомирської РДА Сергій Микитюк, начальник обласного управління освіти і науки Лариса Шевчук та інші посадові особи.

Головна мета візиту до гімназії – огляд облаштованих тут ресурсної кімнати та медіатеки, а також готового до прийому маленьких відвідувачів районного Інклюзивно-ресурсного центру, який збудований за стандартами Нового освітнього простору. Це виключно нова якість освіти, яка базується на 4 критеріях – безпека і комфорт дітей, безбар’єрність і доступність, енергоефективність, мотивуючий дизайн і сучасне обладнання.

Нагадаємо, що для потреб інклюзивного простору у Новогуйвинській гімназії вже придбано комфортні меблі, комп’ютерне обладнання, проведено сучасне освітлення, встановлений інтерактивний комплекс, підключений швидкісний Інтернет, придбані книги, наочні посібники та дидактичні матеріали. Офіційне відкриття ІРЦ на базі Новогуйвинської гімназії заплановане на 3 вересня цього року.

Житомирщина сьогодні є серед лідерів з впровадження інклюзивної освіти. Вже у новому навчальному році в школах нашої області функціонуватиме 430 інклюзивних класи для 530 дітей. В дошкільних закладах вже працює 42 інклюзивні групи. Прийнято 29 рішень про створення ІРЦ, з яких 28 уже зареєстровано, а 6 центрів розпочали свою роботу. Загалом, у 2018 році державна субвенція на інклюзивну освіту склала 10,3 млн. грн., зокрема для Житомирської області – 651,6 тис. грн.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90