Мультимедійні комплекси в школах Житомирського району

Сьогодні в школах почали з’являтися інтерактивні дошки, мультимедійні проектори тощо.

Що таке мультимедійний комплекс і які переваги його використання?

Мультимедійний комплекс – це інтерактивна дошка + персональний комп’ютер + мультимедійний проектор.
Такий комплекс поєднує в собі всі переваги сучасних комп’ютерних технологій і виводить процес навчання на якісно новий рівень.

Можна знайти безліч і багаторазово використовувати комп’ютерні наочні матеріали і навчальні ресурси з будь-якої теми чи предмету. Не потрібно непокоїтися про зберігання паперових карт, плакатів тощо – у них просто відпадає необхідність.

Використання мультимедійного комплексу дає можливість повністю керувати будь-якою комп’ютерною демонстрацією – виводити на екран дошки картинки, карти, схеми, створювати й переміщати об’єкти, запускати відео й інтерактивні анімації, виділяти важливі моменти кольоровими позначками, працювати з різноманітними комп’ютерними програмами. І все це прямо з дошки, не втрачаючи візуального контакту з класом і не прив’язуючись до свого комп’ютера.

Нещодавно ряд шкіл Житомирського району поповнилися інтерактивними комплексами, зокрема, по три таких комплекси отримали Озерненська та Новогуйвинська гімназії, один – Коднянська ЗОШ І‑ІІІ ступенів, мультимедійний проектор придбано для Березівської ЗОШ І‑ІІІ ступенів. Для цього використано близько 320 тис. грн.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90