Нарада керівників закладів освіти району

22 листопада 2018 року відбулася нарада керівників закладів освіти району. У ході наради т.в.о. начальника відділу освіти Дмитрієва Р.М. висвітлила питання «Про підготовку закладів загальної середньої освіти до проходження зовнішнього незалежного оцінювання випускниками 2019 року». Нею глибоко проаналізовано результати ЗНО 2018 року з усіх предметів району в розрізі області та кожного закладу загальної середньої освіти зокрема, а також окреслено шляхи подальшої роботи педагогів щодо підготовки випускників до ЗНО 2019 року.

Методист Сатановська В.А. виступила з аналітичною довідкою «Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з української мови та літератури в Барашівській, Березівській, Василівській, Іванівській, Садківській загальноосвітніх школах І‑ІІІ ступенів, Черемошнянській загальноосвітній школі І ІІ ступенів». Було проаналізовано кадровий склад, роботу вчителів зазначених закладів освіти, результати ЗНО, ДПА 2018 року, рівень навчальних досягнень та позакласну роботу з предметів.

У своєму виступі Валентина Антонівна зазначила, що педагоги усвідомлюють завдання сучасної мовної та літературної освіти, модернізаційних процесів в освітньому просторі України і працюють на кінцевий результат – виховання свідомого освіченого громадянина України, який не тільки володіє знаннями, уміннями та навичками з предметів, але й уміє формулювати власну точку зору, відстоювати свою позицію, співпрацювати в групі, колективі, мати коло однодумців, бути комунікабельною, толерантною особистістю.

Значну увагу вчителі-філологи приділяють роботі з обдарованими та здібними учнями, про що свідчать результати участі учнів у різноманітних конкурсах, олімпіадах.

З метою покращення навчальних досягнень учнів учителі впроваджують в освітній процес новітні педагогічні технології (проблемні, інтерактивні, проектні, технології навчання критичного мислення, ІКТ), практикують проведення нетрадиційних уроків, у тому числі інтегрованих.

Методист Панова Г.С. виступила з теми «Про участь у роботі Житомирського обласного сімейного форуму делегації Житомирського району». Інститут сім’ї в Україні переживає складні часи, пов’язані як з економічними, соціально-політичними, так і з духовно-культурними трансформаціями сучасного суспільства.

Освітяни Житомирського району не залишилися осторонь цієї проблематики, саме тому педагоги району стали учасниками Житомирського обласного сімейного форуму «Сім’я в Україні – виклики та завдання», який відбувся 14 листопада 2018 року на базі обласної філармонії імені Святослава Ріхтера, що ставив за мету висвітлення подальшої сімейної політики в Україні.

Усі учасники наради дійшли згоди в тому, що інститут сім’ї повинен бути пріоритетним у державній політиці та стратегії.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90