Нарада з керівниками закладів освіти району 21 березня 2019 року

21 березня 2019 року т.в.о. начальника відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Микола Власюк провів нараду з керівниками закладів освіти району. Ним було висвітлено питання про порядок завершення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти, опрацьовано наказ Міністерства освіти і науки України від 07 грудня 2018 року № 1369, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 02 січня 2019 року за № 8/32979, наказ Міністерства освіти і науки України від 22 серпня 2018 року № 931 «Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 року за № 1030/32482.

Валентина Татарчук, завідувач районним методичним кабінетом, довела до відома керівників аналітичну довідку «Про хід підготовки та проведення атестації педагогічних працівників у Вертокиївській, Іванівській, Левківській ЗОШ І‑ІІІ ст., Пряжівській, Руднє-Городищенській ЗОШ І‑ІІ ст.». Вона відзначила належну підготовку у закладах освіти до проведення атестації педагогічних працівників у 2018‑2019 н.р.

Також завідувач РМК Татарчук В.О. проаналізувала результати участі району у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робіт учнiв-членiв Житомирського територіального вiддiлення Малої академії наук України у 2018/2019 навчальному році. Вона наголосила, що науково-дослідницькі роботи учнів-членів Житомирського районного наукового товариства максимально охопили наукові відділення конкурсу-захисту (11 відділень). Більше як у половину відділень подали конкурсні роботи учні-члени Озерненської та Новогуйвинської гімназій. Значну кількість робіт на конкурс-захист представили філії Озерненської гімназії (12 робіт), Новогуйвинської гімназії (8 робіт). За результатами ІІ етапу по 5 перемог мають учні Озерненської та Новогуйвинської гімназій. Перші місця посіли у відділенні історії учениця Озерненської гімназії Гарічева Катерина (вчитель Герман Т.В.), у відділенні комп’ютерних наук учениця Новогуйвинської гімназії Чернорай Владислава (вчитель Гукова А.А.). Також учні Березівської, Іванівської, Левківської ЗОШ І‑ІІІ ст. здобули по одному ІІІ місце.

Методист Валентина Сатановська детально проаналізувала участь закладів освіти району у районній виставці перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2019». Зазначила, що у зв’язку зі зміною формату виставки, зменшилась кількість поданих робіт у порівнянні з минулими роками. За результатами районної виставки відзначено 32 педагогічні працівники:

  • Дипломом І ступеня – 14;
  • Дипломом ІІ ступеня – 8;
  • Дипломом ІІІ ступеня – 10.

Для участі в обласній виставці перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2019» представлено 14 робіт переможців.

Валентина Антонівна ознайомила з наказом КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної освіти» Житомирської обласної ради від 13.03.2019 року № 41‑ОД «Про підсумки обласної виставки перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2019», відповідно до якого вчителі нашого району нагороджені: дипломом І ступеня – Пухтаєвич Петро Ростиславович, вчитель географії Високопічської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 1; дипломом ІІІ ступеня – Кордаш Галина Володимирівна, вчитель української мови й літератури Озерненської гімназії; Стужук Валентин Володимирович, вчитель фізичної культури Садківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів.

Провідний спеціаліст відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Руслана Дмитрієва висвітлила низку питань, а саме: організація літнього оздоровлення та відпочинку учнів, підготовка до проходження ЗНО-2019, видача документів про освіту, організоване закінчення навчального року та проведення випускних вечорів, організація екскурсій та навчальної практики, формування мережі наповнюваності класів на 2019-2020 навчальний рік.

Методист Тетяна Кропивницька акцентувала увагу керівників на питаннях: вибір підручників для учнів 6, 11 класів та навчально-польові збори з учнями 11 класу.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90