Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» Житомирської районної ради

Житомирська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» Житомирської районної ради.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради 7 скликання від 01.06.2018 року № 622 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району».

Повне найменування навчального закладу: комунальний заклад «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» Житомирської районної ради.

Скорочена назва: Центр ДПВПВ.

Місце знаходження навчального закладу: 12441, Україна, Житомирська область, Житомирський район, смт. Новогуйвинське, вулиця Миру, 10.

Найменування посади: директор комунального закладу «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» Житомирської районної ради.

Умови оплати праці: станом на 01.01.2019 року посадовий оклад 4 361,00 грн., а також можливі доплати, надбавки, підвищення до посадового окладу та заохочення, розмір яких визначається відповідно до вимог чинного законодавства України та умов контракту.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється засновником – Житомирською районною радою (далі – засновник) строком на шість років, а для особи, яка призначається на цю посаду вперше – строком на два роки.

Призначення директора здійснюється за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до цього Положення та на підставі рішення районної ради про призначення керівника, шляхом укладення контракту Уповноваженим органом управління, яким є відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області.

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат у визначений термін подає такі документи:

 1. заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 2. автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 3. особовий листок по обліку кадрів та кольорове фото розміром 3×4;
 4. копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 5. копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 6. копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 7. довідку про відсутність судимості;
 8. довідку про стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки або копію медичної книжки;
 9. програму розвитку закладу на 2 та 6 років;
 10. мотиваційний лист довільної форми;
 11. письмову згоду на обробку інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральної якості тощо.

Оригінали паспорту, ідентифікаційного коду та диплому про освіту пред’являються кандидатами при поданні документів.

Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії протягом 20 днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів: 26 квітня 2019 року до 18:00 год.

Місце подання документів: 10003, м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, ІІІ поверх, приймальня відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації.

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, 20 травня 2019 року о 11:00 год.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988‑р;

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Форма перевірки знання законодавства: комп’ютерне тестування.

Перелік питань, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань визначені Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, що затверджений рішенням вісімнадцятої сесії районної ради 7 скликання від 01.06.2018 року № 622 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району».

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: т.в.о. начальника відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області Власюк Микола Васильович, 10003, м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, ІІІ поверх, приймальня відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області. E‑mail: ztrajvo@gmail.com. Телефон для довідок: (0412) 42‑46‑90.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90