Оголошення щодо формування персонального складу конкурсної комісії з відбору педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Житомирського району Житомирської області»

Відділ освіти Житомирської райдержадміністрації розпочинає роботу щодо формування персонального складу Комісії з відбору педагогічних працівників (вчителя-логопеда, вчителя лікувальної фізкультури, вчителя-дефектолога) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Житомирського району Житомирської області» (далі – Комісія).

Конкурсна комісія складається з п’яти членів.

До складу конкурсної комісії в обов’язковому порядку включаються представники районної ради, відділу освіти райдержадміністрації, профкому працівників освіти та інші особи за потреби.

Громадські організації у сфері освіти можуть подати свою кандидатуру до складу комісії, рішення про включення якої приймається уповноваженим органом управління.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу;
  • є членом трудового колективу ІРЦ Житомирського району – в разі проведення конкурсу на посаду керівника.

Голова та секретар конкурсної комісії обираються членами конкурсної комісії з їх числа.

Пропозиції надсилаються на адресу відділу освіти Житомирської райдержадміністрації до 28 жовтня 2018 року у письмовому (10003, м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1) та електронному (ztrajvo@gmail.com) вигляді.

Контактний телефон: (0412) 42-46-90.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90