Останній дзвінок для випускників закладів освіти Житомирського району вже пролунав

Останній дзвоник – традиційне свято школярів, які закінчують навчання. Останні дзвінки в школах проходять у кінці травня, коли навчання вже закінчилося, а випускні іспити ще не почалися. Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

По-сімейному тепло і водночас урочисто пройшло свято Останнього дзвоника у Новогуйвинській гімназії. На свято завітали голова Житомирської райдержадміністрації С.М. Микитюк, заступник голови райдержадміністрації М.П. Козарчук, начальник Житомирського обласного управління освіти і науки Л.П. Шевчук, начальник районного відділу освіти С.О. Давиденко, Новогуйвинський селищний голова З.О. Гончаренко, представниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні Віра Шелест, молодший польовий радник з питань захисту Аніта Ронер, радник з довгострокових рішень Юрій Арнаутов та інші.

Гості привітали дітей зі святом, побажали випускникам здоров’я, успіхів у досягненні поставленої мети, мирного неба над головою.

По закінченню урочистої частини гості оглянули медіатеку та ресурсну кімнату, які влаштовані за підтримки гранту проектів Програми розвитку ООН в Україні «Швидке реагування» та при безпосередній допомозі і підтримці начальника обласного управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації Шевчук Лариси Петрівни. Медіатека та ресурсна кімната готова приймати відвідувачів, тут повністю завершені ремонтні роботи, придбано комфортні меблі, комп’ютерне обладнання, змонтовано інтерактивний комплекс, підключено швидкісний інтернет, є в наявності потрібні книги, наочні посібники та дидактичні матеріали. Саме завдяки міжнародній підтримці Новогуйвинська гімназія змогла облаштувати першу в області ресурсну кімнату, орієнтовану на адаптацію психологічного та фізичного здоров’я дітей з особливими потребами.

Вразило представників Агентства ООН у справах біженців приміщення інклюзивно-ресурсного центру, в якому майже завершені ремонтні роботи, залишилося облаштувати санітарну кімнату та забезпечити безперешкодний доступ у приміщення дітей, які пересуваються на візках.

Керівництво райдержадміністрації, Новогуйвинської гімназії подякували представникам агентства ООН, начальнику обласного управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації Шевчук Л.П., будівельникам, всім, хто допомагає реалізувати проект влаштування інклюзивного простору у Житомирському районі.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90