Підсумки Шкільної Футбольної Ліги «Весна 2019»

26 квітня в с. Станишівка, на новому футбольному полі зі штучним покриттям, відбулися фінальні матчі та урочиста церемонія нагородження переможців і призерів Шкільної Футбольної Ліги «Весна 2019» серед учнів закладів загальної середньої освіти Житомирського району.

До змагань були залучені футбольні команди хлопців і дівчат, які сформовані з учнів 5‑11 класів, дві вікові категорії 5‑7 класи та 8‑11 класи.

Участь у змаганнях взяли 36 команд з 19‑ти освітніх закладів району – це більше 500 учнів. Групу хлопців 5‑7 класів представляли команди сіл: Висока Піч, Озерне, Садки, Березівка, Кодня, Іванівка, Зарічани, Оліївка, Глибочиця, Тетерівка, Кам’янка та Новогуйвинське.

Найбільше команд, а саме 16, було представлено у категорії хлопців 8‑11 класів з Оліївки, Станишівки, Іванівки, Березівки, Сінгурів, Новогуйвинського, Високої Печі, Садок, Кам’янки, Кодні, Озерного, Некрашів, Барашівки, Студениці, Левкова та Ліщина. У групі дівчачих команд 5‑7 та 8‑11 класів грали команди з Березівки, Садок, Новогуйвинського, Озерного та Левкова.

Привітати переможців та учасників змагань Шкільної Футбольної Ліги завітали голова районної державної адміністрації Сергій Микитюк, голова Станишівської ОТГ Юрій Матвійчук, т.в.о. начальника відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Власюк, голова Житомирської районної федерації футболу Володимир Решотка, заступник голови ЖРФФ Руслан Ляшук, виконавчий директор ЖРФФ Ігор Козерацький, член виконкому ЖРФФ Сергій Безсмертний, меценатка і благодійниця, власниця конно-фізкультурного комплексу «Троянський кінь» (с. Троянів) Ірина Марченко.

Усі поважні гості долучились до привітань та вручень багатьох цінних призів і нагород, побажавши юним футболістам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих матчів і перемог.

Подарунковими сертифікатами на безкоштовне катання на племінних конях в КФК «Троянський кінь» було нагороджено: команди дівчат 5‑7 і 8‑11 класів Новогуйвинської гімназії, хлопців 5‑7 класів Новогуйвинської гімназії, Березівської і Коднянської шкіл, а також, хлопці 8‑11 класів з Озерненської гімназії.

Цінні призи і грошові нагороди від компанії «СГС-Газтрейд» і мережі «Авто-Хата» (директор Олександр Рихальський) отримали:

учениця Березівської ЗОШ І‑ІІІ ст. Карина Терпак;

учитель фізичного виховання Іванівської ЗОШ І‑ІІІ ст. Інесса Ващенко;

учениця Новогуйвинської гімназії Анастасія Шумило;

учениця Садківської ЗОШ І‑ІІІ ст. Маргарита Фещенко;

учениця Левківської ЗОШ І‑ІІІ ст. Аліна Степаненко.

Справжніми професійними м’ячами SELECT від депутата Станишівської сільської ради, заступника голови ЖРФФ Руслана Ляшука було відзначено:

учня Березівської ЗОШ І‑ІІІ ст. Максима Гуменюка;

учня Ліщинської ЗОШ І‑ІІІ ст. Євгенія Кульбіду;

учня Станишівської ЗОШ І‑ІІІ ст. Владислава Бабича;

учня Новогуйвинської гімназії Костянтина Литвиненка.

Дипломи і статуетки в номінаціях «Краща гравчиня» та «Кращий гравець» за рішенням голови Станишівської ОТГ Юрія Матвійчука отримали:

учениця Новогуйвинської гімназії Валерія Моргалюк у змаганнях серед дівчат 5‑7 класів;

учениця Новогуйвинської гімназії Ірина Решотка у змаганнях серед дівчат 8‑11 класів;

учень Новогуйвинської гімназії Кирил Сіроткін у змаганнях серед хлопців 5‑7 класів;

учень Іванівської ЗОШ І‑ІІІ ст. Роман Четвергов у змаганнях серед хлопців 8‑11 класів.

Команди-переможці Шкільної Футбольної Ліги були нагороджені кубками, медалями і дипломами, а команди, що зайняли почесні друге та третє місця нагороджені медалями і дипломами.

Серед команд хлопців 5‑7 класів: золото у команди Новогуйвинської гімназії, срібло – Тетерівська ЗОШ І‑ІІІ ст., бронза – Березівська ЗОШ І‑ІІІ ст.

Кращим воротарем, вдруге поспіль, було визнано Олександра Дзюбенка (Новогуйвинська гімназія), а кращим гравцем змагань – Артема Сардаківського (Тетерівська ЗОШ І‑ІІІ ст.).

Серед команд хлопців 8‑11 класів перемогу знову здобули футболісти з Озерненської гімназії, другі – спортсмени з Новогуйвинської гімназії, треті – дебютанти змагань з Ліщинської ЗОШ І‑ІІІ ст. Кращим воротарем став Ілля Слободенюк (Новогуйвинська гімназія), а кращим гравцем – Владислав Петрук з Озерненської гімназії.

Участь дівчат у Шкільній Футбольній Лізі.

Команди дівчат 5‑7 класів: золото – Новогуйвинська гімназія, срібло – Березівська ЗОШ І‑ІІІ ст., бронза – Садківська ЗОШ І‑ІІІ ст. Кращим воротарем стала Катерина Янчук (Садківська ЗОШ І‑ІІІ ст.), кращим гравцем – Дар’я Мастіренко (Новогуйвинська гімназія).

У командах дівчат 8‑11 класів перше місце вибороли спорстсменки з Новогуйвинської гімназії, друге – Садківської ЗОШ І‑ІІІ ст., третє місце у футболісток з Озерненської гімназії. Кращий воротар – Світлана Плечко (Садківська ЗОШ І‑ІІІ ст.), кращий гравець – Аліна Онещук (Озерненська гімназія).

Цьогорічні змагання Шкільної Футбольної Ліги ще раз довели, що вони є наймаштабнішою спортивною подією для учнів Житомирського району, які дарують дітям безліч незабутніх, яскравих вражень та масу позитивних емоцій.

Наступна Шкільна Футбольна Ліга відбудеться восени 2019 року!

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90