Підведено підсумки районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти та з метою засвоєння учнями протипожежних правил, розвитку у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності та виховання у них зацікавленості професією пожежного у березні 2018 року було проведено районний фестиваль Дружин юних пожежних.

У Фестивалі брали участь учні з 13 закладів загальної середньої освіти району. Кращі виступи представили дружини ДЮП таких освітніх закладів: Коднянської ЗОШ І‑ІІІ ст., Озерненської гімназії, Новогуйвинської гімназії, Високопічської №2, Сінгурівської, Іванівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

За підсумками конкурсу відмічено належний рівень організації роботи Дружин юних пожежних у закладах освіти району. Учасниками конкурсу порушено актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, пропагується здоровий спосіб життя, необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Переможцями визнано:

команду ДЮП Коднянської ЗОШ І‑ІІІ ст. – І місце

команду ДЮП Озерненської гімназії – ІІ місце

команду ДЮП Новогуйвинської гімназії – ІІІ місце

команду ДЮП Високопічської ЗОШ І‑ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90