Підведено підсумки Спартакіади педагогічних працівників закладів освіти Житомирського району

Відповідно до Положення про проведення Спартакіади педагогічних працівників закладів освіти Житомирського району з 26.03.2019 року по 28.03.2019 року проведено змагання серед команд педагогічних працівників загальноосвітніх шкіл та гімназій з таких видів спорту: теніс настільний, шахи, волейбол.

У змаганнях взяли участь 8 команд та 6 збірних команд. Всього учасниками у спартакіаді працівників освіти стали 14 освітніх закладів.

У змаганнях з волейболу взяли участь 7 команд. Перше місце виборола збірна команда Садківської та Високопічської № 2 ЗОШ І‑ІІІ ст., друге місце – збірна команда Озерненської гімназії та Коднянської ЗОШ І‑ІІІ ст., третє місце – збірна команда Черемошнянської ЗОШ І‑ІІ ст. та Василівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

У змаганнях з настільного тенісу взяли участь 6 команд. Перше місце виборола збірна команда Садківської та Високопічської №2 ЗОШ І‑ІІІ ст., друге місце посіла збірна команда Новогуйвинської гімназії та Березівської ЗОШ І‑ІІІ ст., третє місце – збірна команда Озерненської гімназії та Коднянської ЗОШ І‑ІІІ ст.

У змаганнях з шахів взяли участь 8 команд. Перше місце виборола збірна команда Головенківської ЗОШ І‑ІІ ст. та Іванівської ЗОШ І‑ІІІ ст., друге місце – збірна команда Озерненської гімназії та Коднянської ЗОШ І‑ІІІст., третє місце – збірна команда Черемошнянської ЗОШ І‑ІІ ст. та Василівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

У загальному заліку перше місце завоювала збірна команда Садківської ЗОШ І‑ІІІ ст. та Високопічської №2 ЗОШ І‑ІІІ ст., друге місце – збірна команда Озерненської гімназії та Коднянської ЗОШ І‑ІІІ ст., третє місце – збірна команда Черемошнянської ЗОШ І‑ІІ ст. та Василівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90