Про підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського районного наукового товариства «Первоцвіт», Новогуйвинської філії «Ерудит», Озерненської філії «Еверест» Малої Академії Наук України у 2017 році


На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 15.11.2017 № 1494 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році», наказу управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації від 10.01.2012 № 13 «Про затвердження Умов проведення І‑ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення Малої академії наук України», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Житомирській області 02.02.2012 за № 3/1186, наказу обласного управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 28.11.2017 року № 278 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт у 2017 – 2018 навчальному році», наказу відділу освіти Житомирської райдержадміністрації від 14 грудня 2017 року № 431 «Про проведення районного етапу Про проведення районного етапу конкурсу –захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського районного наукового товариства «Первоцвіт», наказу Озерненської гімназії від 26 грудня 2017 року № 415 «Про підсумки I етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів філії Житомирського територіального відділення МАН України «ЕВЕРЕСТ» у 2017-2018 навчальному році», наказу Новогуйвинської гімназії від 05 січня 2018 року № 5 «Про підсумки І етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України» та з метою духовного, інтелектуального розвитку учнівської молоді Житомирщини, її творчого потенціалу, підведення підсумків науково-експериментальної діяльності загальноосвітніх навчальних закладів на базах Сінгурівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, Озерненської гімназії, Новогуйвинської гімназії було проведено І етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. На розгляд журі І етапу було представлено 50 робіт.

За результатами І етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України представлені на розгляд журі ІІ етапу конкурсу-захисту учнів-членів Малої Академії Наук України наступні роботи учнів Житомирського районного наукового товариства «Первоцвіт», філії Озерненської гімназії «Еверест», філії Новогуйвинської гімназії «Ерудит»:

Житомирське районне наукове товариство «Первоцвіт»

Відділення Наук про Землю

  • Дорошук Кирило Миколайович, учень 9 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І‑ІІ ступенів, робота «Дослідження антропогенного забруднення малої річки Крошенка, що протікає територією Житомира» (керівник – вчитель географії Плюшко К.А.), секція «Гідрологія», базова дисципліна –«Географія»;
  • Нагребецька Ілона Володимирівна, учениця 10 класу Іванівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Рекреаційно-туристичні ресурси Житомирської області» (керівник – вчитель географії Яценко І.С.), секція «Географія та ландшафтознавство», базова дисципліна –«Географія».

Відділення історії

  • Бабич Анна Володимирівна, учениця 11 класу Вересівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Діяльність українських організацій в еміграції в 1920-1939 рр. в країнах Центрально-Східної Європи» (керівник – вчитель історії Шинкарук Р.Р.), секція «Історія України», базова дисципліна – «Історія України»;
  • Тимошик Вікторія Іванівна, учениця 8 класу Коднянської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Українські жіночі головні убори: історія і традиції» (керівник – вчитель історії Гарбар С.В.), секція «Етнологія», базова дисципліна – «Історія України»;
  • Семеонов Ігор Валерійович, учень 11 класу Садківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Історія Співвідношення Військового потенціалу Антанти і Троїстого Союзу напередодні Першої Світової війни (на прикладі Німеччини та Великої Британії)» (керівник – вч. історії Прокоф’єва Л.А.), секція «Всесвітня історія», базова дисципліна – «Історія України»;
  • Маліновська Олександра, учениця 9 класу Іванівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Тадеуш Стецький як дослідник історії України» (керівник – вч. історії Микитенко А.В.), секція «Історичне краєзнавство», базова дисципліна – «Історія України»

Відділення технічних наук

  • Котляр Вадим Петрович, учень 9 класу Левківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Способи збереження електроенергії в класній кімнаті Левківської ЗОШ І‑ІІІ ст.» (керівник – вчитель фізики Кучер Н.А.), секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», базова дисципліна – «Фізика».

Відділення мовознавства

  • Матвійчук Карина Юріївна, учениця 9 класу Високопічської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 2, робота «Політичний виступ як об’єкт перекладу. Особливості мовних засобів у передвиборчої дискусії Х. Клінтон» (керівник – вчитель англійської мови Губарева А.О.), секція «Англійська мова», базова дисципліна «Англійська мова».

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

  • Петренко Оксана Сергіївна, учениця 9 класу Глибочицької загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Юрко Іздрик та Сергій Жадан: поетичні перегуки» (керівник – вчитель української мови та літератури Сергійчук П.М.), секція «Українська література», базова дисципліна – «Українська мова та література»;
  • Савчук Наталія Вікторівна, учениця 9 класу Коднянської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Інтертекстуальність творів М.І. Цвєтаєвої на прикладі ліро-епічної поеми «Крисолов» та лірічної п’єси «Кам’яний ангел» (керівник – вчитель англійської та російської мов Бондар Л.А.), секція «Російська література», базова дисципліна – «Російська мова»;
  • Довгаль Артем Ярославович, учень 10 класу Озерненської гімназії, робота «Сторінками історії Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги» (керівник вчитель української мови та літератури Прилипко О.О., секція «Мистецтвознавство», базова дисципліна – «Українська мова та література».

Відділення фізики і астрономії

  • Когут Андрій Сергійович, учень 11 класу Сінгурівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Проблема нейтрино» (керівник – вчитель фізики Павликівський В.Л.), секція «Астрономія та астрофізика», базова дисципліна «Фізика»;
  • Рябчук Ярослав Валентинович, учень 8 класу Садківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Дослідження капілярних властивостей паперу» (керівник – вчитель фізики Безпалюк М.В.), секція «Експериментальна фізика», базова дисципліна «Фізика».

Відділення математики

  • Гайченя Вікторія Сергіївна, учениця 9 класу Коднянської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Золотий переріз – закон гармонійного поділу» (керівник – вчитель математики Євтух Т.Ф.), секція «Математика», базова дисципліна «Математика».

Відділення економіки

  • Бабич Анна Володимирівна, учень 11 класу Вересівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Форми і системи оплати праці в Україні» (керівник‑Вчитель економіки Сівченко О.А.), секція «Економічна теорія та історія економічної думки», базова дисципліна «Математика».

Відділення комп’ютерних наук

  • Чепиловський Ярослав Леонідович, учень 9 класу Троянівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Інформаційна безпека веб-додатків» (керівник‑Вчитель інформатики Мельниченко Т.А.), секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем», базова дисципліна «Математика»;
  • Стеценко Єлизавета Петрівна, учениця 9 класу Василівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Розробка програми Assistant of physicist» (керівник‑Вчитель інформатики Кириченко О.В.), секція «Технології програмування», базова дисципліна «Математика».

Відділення хімії та біології

  • Мошківська Катерина Вікторівна, учениця 8 класу Вертокиївської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Видова різноманітність та лікарські властивості цілющих рослин території поблизу кар’єру села Іванківці» (керівник‑Вчитель біології та хімії Кісільова Г.М.), секція «Зоологія, ботаніка», базова дисципліна «Біологія»;
  • Єфремов Дмитро Дмитрович, учень 10 класу Садківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Визначення родючості ґрунтів пришкільної ділянки Садківської ЗОШ І‑ІІІ ст. за допомогою біоіндекаторів» (керівник – вчитель біології та хімії Дворецька І.П.), секція «Загальна біологія», базова дисципліна «Біологія»;
  • Гурська Руслана Миколаївна, учениця 10 класу Березівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Імунний дефіцит та його прояв у школярів» (керівник – вчитель біології та хімії Божок В.А.), секція «Валеологія», базова дисципліна «Біологія»;
  • Горобей Каріна Русланівна, учениця 9 класу Сінгурівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Кіднепінг в сучасному українському суспільстві» (керівник – соціальний педагог Знахорчук К.А.), секція «Психологія», базова дисципліна «Біологія».

Відділення екології та аграрних наук

  • Погорелов Олександр Сергійович, учень 11 класу Левківської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Застосування стимуляторів коренеутворення при вегетативному розмноженні культиварів хвойних рослин» (керівник – вч. біології Остапчук С.Ю.), секція «Лісознавство», базова дисципліна – «Біологія»;
  • Школьна Єлізавета Сергіївна, учениця 9 класу Високопічської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 2, робота «Проблеми питного
    водопостачання містечка Висока Піч» (керівник – вчитель біології та хімії Гонгало І.Г.), секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», базова дисципліна – «Біологія»;
  • Степанчук Анастасія Андріївна, учениця 10 класу Високопічської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів № 2, робота «Дослідження аллогенних сукцесій в лісових екосистемах с. Висока Піч» (керівник – вч. біології та хімії Жабровець О.М.), секція «Екологія», базова дисципліна – «Біологія».

Відділення філософії та суспільствознавства

  • Кухарець Вікторія Євгеніївна, учениця 11 класу Сінгурівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Протестантизм в Україні: історія та сучасність» (керівник – вч. історії та християнської етики Мацібора З.О.), секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії», базова дисципліна – «Історія України»;
  • Грабовська Вікторія Олександрівна, учениця 8 класу Коднянської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Історія розвитку інклюзивного навчання в Житомирському районі» (керівник – практичний психолог Рудницька А.Г.), секція «Журналістика», базова дисципліна «Українська мова та література»;
  • Весельська Вероніка Вікторівна, учениця 10 класу Березівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «Становище жінки в українському суспільстві ІІ половини ХІХ-І половини ХХ століття » (керівник – вчитель історії Нагіленко І.А.) секція «Соціологія», базова дисципліна «Історія України».


Філія Озерненської гімназії «Еверест»

Відділення мовознавства

  • Онещук Аліна Сергіївна, учениця 8‑А класу Озерненської гімназії, робота «Сленг у мовному просторі України» (керівник – вчитель української мови та літератури Прилипко О.О.), секція «Українська мова», базова дисципліна – «Українська мова та література».

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

  • Вестімова Каріна Владиславівна, учениця 9‑Б класу Озерненської гімназії, робота «Декоративно-прикладне мистецтво у навчально‑Виховному процесі як засіб самоідентифікації» (керівник – вчитель трудового навчання Суворіна-Шмідтке М.В.), секція «Мистецтвознавство», базова дисципліна – «Українська мова і література»;
  • Ткачук Марина Олександрівна, учениця 11‑А класу Озерненської гімназії, робота «Творчість Євгена Концевича в контексті Житомирської прозової школи» (керівник – вчитель української мови та літератури Маніта М.М.), секція «Українська література», базова дисципліна – «Українська мова та література».

Відділення філософії та суспільствознавства

  • Шара Тетяна Володимирівна, учениця 8‑А класу Озерненської гімназії, робота «Кібербулінг у підлітковому середовищі» (керівник – практичний психолог Максименко Н.В.), секція «Педагогіка», базова дисципліна – «Українська мова та література».

Відділення історії

  • Русятинська Анжеліка Олегівна, учениця 11‑Б класу Озерненської гімназії, робота «Історія дитячо-юнацьких організацій в Україні» (керівник – вчитель історії Герман Т.В.), секція «Історія України», базова дисципліна – «Історія України»;
  • Карпенко Валерія Василівна, учениця 11‑Б класу Озерненської гімназії, робота «Господарство, житло та побут жителів родового поселення Тартак» (керівник – вчитель історії Герман Т.В.), секція «Етнологія», базова дисципліна – «Історія України».

Відділення математики

  • Гарічева Катерина Андріївна, учениця 10‑Б класу Озерненської гімназії, робота «Перспектива в геометрії та в мистецтві» (керівник – вчитель математики Власюк Т.В.), секція «Прикладна математика», базова дисципліна – «Математика»;
  • Трофіменко Діана Володимирівна, учениця 9‑А класу, робота «Квадратні рівняння» (керівник – вчитель математики Бондар О.В.), секція «Математика», базова дисципліна – «Математика».

Відділення економіки

  • Мілошик Марина Вікторівна, учениця 11‑Б класу Озерненської гімназії, робота «Взаємозв’язок економічного розвитку сім’ї з професійною реалізацією її членів » (керівник – вчитель математики Матвєєва С.Р.), секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит», базова дисципліна – «Математика».

Відділення хімії та біології

  • Свінціцька Анастасія Сергіївна, учениця 9‑А класу Озерненської гімназії, робота «Профілактика сколіозу у підлітків» (керівник – вчитель біології Рибак Т.М.), секція «Валеологія», базова дисципліна – «Хімія»;
  • Мілошик Марина Вікторівна, учениця 11‑Б класу Озерненської гімназії, робота «Значення почуття любові в юнацькому віці та арт-прострорі» (керівник – практичний психолог Максименко Н.В.), секція «Психологія», базова дисципліна – «Історія України»;
  • Павельчук Ірина Валеріївна, учениця 9‑А класу Озерненської гімназії, робота «Вплив кольору на поведінку людини при виборі товарів у супермаркеті» (керівник – вчитель біології Решетнікова Н.І.), секція «Біологія людини», базова дисципліна – «Біологія».

Відділення екології та аграрних наук

  • Коцюк Юлія Сергіївна, учениця 10‑Б класу Озерненської гімназії, робота «Дослідження екологічного стану житлових приміщень» (керівник – вчитель біології Довгань Н.П.), секція «Екологія», базова дисципліна – «Українська мова та література».
  • Перфілова Владислава Анатоліївна, учениця 11‑А класу Озерненської гімназії, робота «Дослідження ураження свійських собак кліщами» (керівник – вчитель хімії Рибак Т.М.), секція «Ветеринарія та зоотехнія», базова дисципліна – «Хімія».


Філія Новогуйвинської гімназії «Ерудит»

Відділення мовознавства

  • Макшаєва Поліна Володимирівна, учениця 10‑А класу Новогуйвинської гімназії, робота «Употребление жаргонизмов в речи подростков» (керівник – вчитель російської мови Гвоздева В.О.), секція «Російська мова», базова дисципліна – «Російська мова»;
  • Нетикша Вероніка Сергіївна, учениця 9‑А класу, робота «Семантика кольорів у романі В. Рутківського «Джури козака Швайки» (керівник – вчитель української мови та літератури Шевчук В.А.), секція «Українська мова», базова дисципліна – «Українська мова».

Відділення економіки

  • Мітнічук Богдан Олександрович, учень 11 класу Новогуйвинської гімназії, робота «Децентралізація влади: вплив на економічне зростання територіальних громад» (керівник – заступник директора гімназії з науково-методичної роботи Слінчук В.І.), секція «Макро та мікроекономіка», базова дисципліна – «Математика».

Відділення філософії

  • Мітнічук Богдан Олександрович, учень 11 класу Новогуйвинської гімназії, робота «Децентралізація влади: вплив на громадянську активність жителів територіальних громад» (керівник – заступник директора гімназії з науково-методичної роботи Слінчук В.І.), секція «Соціологія», базова дисципліна – «Історія України».

Відділення комп’ютерних наук

  • Чернорай Владислава Олегівна, учениця 10‑А класу, робота «Розробка програми для перевірки знань учнів» (керівник – вчитель інформатики Весельська А.А.), секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», базова дисципліна – «Математика».

Відділення хімії та біології

  • Півень Анна Петрівна, учениця 11 класу, робота «Особливості агресивної поведінки підлітків у міжособистісних стосунках» (керівник – вчитель біології Чемоданова В.М.), секція «Валеологія», базова дисципліна – «Біологія»;
  • Чепіга Дар’я Віталіївна, учениця 9‑А класу, робота «Особливості агресивної поведінки підлітків та її вплив на міжособистісні стосунки та здоров’я» (керівник – вчитель біології Ярова‑Боровик М.Я.), секція «Загальна біологія», базова дисципліна – «Біологія».

Відділення історії

  • Демянюк Олександр Іванович, учень 10‑А класу Новогуйвинської гімназії, робота «Янівський концентраційний табір 1941-1943 рр.» (керівник – педагог-організатор Галіцька І.Л.), секція «Історія України», базова дисципліна – «Історія України»;
  • Цибель Богуслав Русланович, учень 11 класу Сінгурівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів, робота «І.Я. Падеровський: становлення Другої Речі Посполитої» (керівник – вчитель історії Галицька В.М.), секція «Всесвітня історія», базова дисципліна – «Історія України».

 

Методист РМК
Г.С. Панова
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90