Про підсумки обласної наукової конференції для підлітків «Open 2018»

30 листопада 2018 року учні Іванівської школи стали учасниками обласної наукової конференції для підлітків – «Open 2018», яка відбулася на базі Національного агроекологічного університету. Тут успішна молодь ділилась з однолітками історіями власних досягнень.

Проходив лекторій у форматі гри, під час якого відбулося знайомство з учасниками, представлення гостей та практичні вправи. Серед гостей була міні міс Всесвіт – Мілена Мельничук, Валерія Шарова – переможниця у конкурсі читців віршів Т.Г. Шевченка, Михайло Талько – чемпіон України по карате в категорії тхатем.

Метою конференції було показати на прикладі юних чемпіонів, що навіть з юного віку вже треба починати йти до своєї мети, досягати результатів і не боятися реалізовувати себе. «Вважаємо, що найкращий приклад для наших дітей – це їх однолітки, які попри свій вік вже мають досягнення в науці, мистецтві, літературі тощо. Їх досвід має стати натхненням для інших, що в свою чергу допомагатиме піднімати рівень успішності дітей Житомирщини», – зазначила авторка проекту Ірина Білоус.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90