Про участь учнів Новогуйвинської гімназії у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції»

6 грудня 2018 року кафедра спеціальних історичних дисциплін та правознавства історичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка провела VІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції», присвячену 70‑річчю прийняття Загальної декларації прав людини. У конференції взяли участь представники як правничої професії (Житомирського окружного адміністративного суду, Житомирського апеляційного суду, Житомирського регіонального та місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Головного територіального управління юстиції в Житомирській області, ГУ ДФС у Дніпропетровській області), так і викладачі та студенти закладів вищої освіти Йорданії, Білорусі, України (Києва, Кам’янця-Подільського, Житомира, Харкова, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу) тощо. Загалом, учасниками заходу стали понад 160 учасників.

Учні Новогуйвинської гімназії теж взяли участь у конференції. Зокрема учень 11 класу Дем’янюк Олександр виступив з доповіддю на тему «Публічне заперечення фактів геноциді в Україні: історико-правовий аналіз».

 

Вчитель правознавства Новогуйвинської гімназії Галіцька І.Л.
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90