Проведена квітнева колегія відділу освіти

12 квітня у великій залі засідань районної ради пройшло чергове засідання колегії відділу освіти Житомирської райдержадміністрації. Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії відділу освіти, керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

На порядок денний засідання виносилося 5 питань.

Першим було розглянуто питання про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді. Доповідач – методист відділу освіти Хоцька Л.М. відмітила, що з метою активізації роботи з обдарованими дітьми у відділі освіти щорічно поновлюється банк даних «Обдарованість», нині у ньому зібрана інформація про 805 талановитих школярів. У виступі вказано на необхідності пожвавлення роботи шкільних психологів, адже саме їхнім першочерговим завданням є виявлення обдарованих та здібних дітей, створення умов для реалізації їх індивідуальних творчих здібностей.

З інформацією про забезпечення виконання вимог Закону України «Про цивільний захист» виступив головний спеціаліст відділу освіти Золотаренко П.Г.

Директор Василівської ЗОШ І‑ІІІ ступенів Стельмащук Л.П. доповіла про організацію правовиховної роботи з Роговським Олександром, учнем Василівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

Про хід виконання рішення колегії відділу освіти від 13.04.2017 р. № 4 «Про управлінську діяльність керівників загальноосвітніх навчальних закладів щодо виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 року № 607 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами» члени колегії заслухали інформацію методиста Хоцької Л.М.

На завершення присутні обговорили поточні питання, зокрема, про стан впровадження державної реформи освіти – «Нова українська школа», про організоване завершення 2017-2018 навчального року, про організацію роботи пришкільних таборів і проведення літнього оздоровлення дітей.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90