Проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України Житомирського районного наукового товариства «Первоцвіт»

19 грудня 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України Житомирського районного наукового товариства «Первоцвіт».

Юних дослідників Житомирського району гостинно зустріли в Сінгурівській загальноосвітній школі І‑ІІІ ступенів. Адміністрація та колектив школи доклали значних зусиль, аби і учні, і вчителі, і члени журі конкурсу-захисту мали позитивний настрій та працювали в комфортних умовах.

Всього на районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів членів Малої академії наук України було представлено 22 роботи. Учасників привітали та підтримали голова журі конкурсу-захисту Татарчук Валентина Опанасівна та члени журі Панова Галина Станіславівна, Сатановська Валентина Антонівна.

В результаті плідної та творчої роботи учасників відбувся обмін досвідом та науковими здобутками. А члени журі відмітили найкращі виступи: Нагребецької Ілони (Іванівська ЗОШ І‑ІІІ ступенів), Чикаленко Валерії та Весельської Вікторії (Березівська ЗОШ І‑ІІІ ступенів), Савчук Наталії, Камінської Олександри, Гайчені Вікторії, Гуменюк Сніжани (Коднянська ЗОШ І‑ІІІ ступенів), Кучинської Катерини (Левківська ЗОШ І‑ІІІ ступенів),

Всі учасники отримали неоціненний досвід у сфері представлення та захисту своїх досліджень, ведення дискусії. Бажаємо юним дослідникам натхнення в подальшій праці на науково-дослідницькій царині та успіхів на обласному етапі.

 

Вчитель історії Іванівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів Цимбалюк О.В.
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90