Проведено перший військово-патріотичний вишкіл «Школа ройових козацьких джур»

На виконання завдань, взятих на себе ДЮВПК «Сатурн» відповідно проекту «Створення навчально-тренувального центру», з 21 по 24 грудня 2017 року, за підтримки управління сім`ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та відділу освіти Житомирської райдержадміністрації, Житомирського округу МГО «Козацтво запорізьке» на базі оздоровчого табору «Орлятко» (Житомирський район, с.Левків) проведено перший військово-патріотичний вишкіл «Школа ройових козацьких джур».

Мета заходу: підготовка дітей та підлітків з різних навчальних закладів для участі у етапах національно-патріотичних та військово-спортивних ігор, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Під час триденного навчання з вихованцями «Школи ройових» проведено тренування за Положенням про проведення Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Кращи ройові району взяли участь у вишкілах «Ватра» (тренер Р.Дмитрієва), «Рятівник» (тренер В.Веселовська), «Впоряд» (тренер І.Єпіфанцев), «Стрільба» (тренер Д.Пустигін), «Фізичний вишкіл» (тренери С.Ванельчук, С.Муляр), майстер класи по організації дозвілля провели О.Крук та Н.Левандовська.

Зробити вишкіл цікавим та змістовним допомогла матеріальна база ДЮВПК «Сатурн», яка була значно оновлена за рахунок використання коштів гранту голови Житомирської облдержадміністрації.

За напруженою програмою пролетіли три дні, весь цей час за якісне харчування, побутові умови, тепло у корпусах піклувався колектив оздоровчого табору «Орлятко» на чолі з завгоспом В.Мазяром та в.о. директора закладу О.Крук.

По завершенню вишколу, учасникам, що успішно склали іспити видані сертифікати Житомирського округу МГО «Козацтво запорізьке» на право обіймати посаду ройового козацьких джур, відзнака.

Здобувши нових навичок, вражень, друзів ройові залишили вишкіл, давши обіцянку згуртовати свої рої та зустрітися на районному етапі гри «Сокіл» («Джура»), а організатори заходу сподіваються на підтримку іниціативи та регулярне проведення вишкільних таборів.

Більше фото на сторінці ДЮВПК «Сатурн».

Директор ДЮВПК «Сатурн»
І.В. Єпіфанцев

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90