Проведено виїзні засідання спеціалістів Інклюзивно-ресурсного центру

Спеціалісти КУ ІРЦ Житомирського району 24 травня 2019 р. закінчили виїзні засідання Комплексного Обстеження дітей для логопедичної групи в смт. Озерному ЦРД «Сонячний теремок» та для логопедичного пункту в Тетерівській ОТГ на базі Тетерівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

Комплексну оцінку дітей проводили всі фахівці центру: вчитель-дефектолог Сідлецька Ольга Олександрівна, вчитель-реабілітолог Нікулін Дмитро Олександрович, практичний психолог з когнітивної сфери Подік Сніжана Миколаївна та практичний психолог з емоційно-вольової сфери Халімончук Інна Петрівна. Оскільки центр не укоплектований вчителем-логопедом – функції виконували фахівці закладів (директор ЦРД Соколовська Ірина Броніславівна та логопед дит.будинку Тетерівської ОТГ Коберник Анастасія). Кожен спеціаліст центру проводив свої методики обстеження дітей, після чого батьки отримали висновки з компетенціями, потребами та рекомендаціями.

Всього було охоплено комплексною оцінкою 46 дітей. З них виявлено в Озерененському ЦРД 3 вихованці, що потребують інклюзивного навчання, 18 – ЗНМ та ФФН, що передбачають навчання в логопедичній групі.

В Тетерівській ЗОШ І‑ІІІ ст. з 35 заяв батьків – обстежено 25. Троє учнів потребують інклюзивного навчання, 12 – послуг логопеда. Решта дітей мають психолого-педагогічний розвиток у межах норми.

З 1 січня 2019 р. до 1 червня 2019 р. КУ ІРЦ Житомирського району надано висновків Комплексної Оцінки – 68.

У нашому центрі отримували послуги фахівців діти з інших районів Житомирської області: Ружинського, Хорошівського, Черняхівського.

На серпень–вересень 2019 р. батьками подано 20 заяв на проведення КО з метою визначення психолого-педагогічного стану розвитку дітей за різними типами нозологій.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90