Районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

З метою засвоєння учнями протипожежних правил, розвитку у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності та виховання у них зацікавленості професією пожежного 18 березня 2019 року на базі Сінгурівської ЗОШ І‑ІІІ ст. проведено районний фестиваль Дружин юних пожежних.

У Фестивалі брали участь учні з 13 закладів загальної середньої освіти району: Озерненської та Новогуйвинської гімназій, Іванівської, Березівської, Високопічської № 1, Вертокиївської, Миролюбівської, Коднянської, Василівської, Сінгурівської, Озерянківської, Високопічської № 2, Троянівської загальноосвітніх шкіл.

Кращі виступи представили дружини ДЮП таких освітніх закладів: Озерненської гімназії, Коднянської, Високопічської № 2 ЗОШ І‑ІІІ ст., Новогуйвинської гімназії, Миролюбівської ЗОШ І‑ІІ ст., Сінгурівської, Іванівської ЗОШ І‑ІІІ ст.

За підсумками конкурсу відмічено належний рівень організації роботи Дружин юних пожежних у закладах освіти району. Учасниками конкурсу порушено актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки, пропагується здоровий спосіб життя, необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Переможцями визнано:

  • команду ДЮП Озерненської гімназії – абсолютна перемога;
  • команду ДЮП Коднянської ЗОШ І‑ІІІ ст. – І місце;
  • команду ДЮП Високопічської ЗОШ І‑ІІІ ст. № 2 – ІІ місце;
  • команду ДЮП Новогуйвинської гімназії – ІІІ місце.
Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90