Районний семінар вчителів біології, природознавства, екології та хімії

12.10.2018 року у Василівській ЗОШ І‑ІІІ ступенів був проведений районний семінар вчителів біології, природознавства, екології та хімії з теми «Обдарованість як загальна передумова творчого розвитку і становлення творчої особистості на уроках біології».

Метою семінару було розкриття змісту, специфіки психолого-педагогічних та методичних аспектів виявлення обдарованих учнів для становлення їх творчої особистості.

В рамках семінару практичний психолог школи Левківська В.С. провела міні–тренінг з методики визначення обдарованності – «Палітра інтересів» та звернула увагу вчителів на мотивацію зацікавленості учнів до навчання.

Андросович Дмитро Васильович, вчитель біології вищої категорії, старший учитель, провів у 6 класі відкритий узагальнюючий урок з теми: «Вступ. Будова клітини».

Оксана Миколаївна Весельська, вчитель біології, заступник директора школи з навчально-виховної роботи презентувала навчальний проект з власного досвіду «Гіподинамія – ворог сучасної людини», в якому звернула увагу на зв’язок між фізіологічними можливостями дитини та підвищенням інтересу до навчання.

Учні 2-7 класів школи показали виховний захід “Осінній бал”, який вразив присутніх своєю оригінальністю та творчим задумом.

По завершенню семінару, на засіданні круглого столу, під керівництвом методиста відділу освіти Н.В. Господарчук відбувся обмін досвідом з питань виявлення обдарованих дітей та були обговорені шляхи становлення творчої особистості на уроках біології.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90