Районний семінар вчителів економіки

02 березня 2018 року у Сінгурівській загальноосвітній школі І‑ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів економіки з теми: «Використання проблемних завдань як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках економіки».

Учителем Тушаком Сергієм Петровичем був проведений урок у 11 класі з теми: «Валовий внутрішній продукт – показник результатів національного виробництва».

Голова районного методичного об’єднання вчителів економіки Лонська Руслана Станіславівна (вчитель економіки Барашівської ЗОШ І‑ІІІ ступенів) виступила з доповіддю «Методи проблемного навчання як засіб підвищення пізнавальної активності учнів». Доповідач наголосила, що суттєвою характеристикою проблемного викладання є дослідницька діяльність учня, яка з’являється в певній ситуації і змушує його ставити питання – проблеми, формулювати гіпотези та перевіряти їх під час розумових та практичних дій. На сьогодні найчастіше проблемне навчання розглядається як технологія розвивальної освіти, спрямована на активне одержання знань, формування розумових здібностей та прийомів дослідницької діяльності, залучення до наукового пошуку, розвиток творчості. Мета вчителя – сформувати систему розумових дій за допомогою яких учень зможе, використовуючи отримані знання, розв’язувати нестандартні, нестереотипні задачі, набувати компетенції. Колеги обмінялись досвідом роботи по використанню проблемних завдань як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках економіки.

Методистом райметодкабінету Господарчук Н.В. було зроблено аналіз районного та обласного етапів олімпіади з економіки. Захищала честь району команда з 5‑ти учнів. Виборола диплом ІІІ ступеня учениця Березівської ЗОШ І‑ІІІ ступенів Ковнацька Анжела (вчитель Савіцький С.П.)

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90