Районний семінар вчителів географії

26 січня 2018 року у Вертокиївській загальноосвітній школі І‑ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів географії з теми: «Використання інноваційних освітніх технологій навчання на уроках географії (створення ситуації успіху)».

Учителем Панченко Л.В. був проведений урок у 8 класі з теми: «Зона мішаних лісів» та виховний захід з теми: «Ліс – джерело здоров’я і краси». Людмила Віталіївна вважає важливим завданням навчання географії оволодіння учнями дослідницькою компетентністю: володіння географічними методами дослідження, використання знань на практиці, уміння формулювати цілі, проблему, гіпотезу дослідження, планувати і аналізувати його результати, робити висновки. Колеги обмінялись досвідом роботи по використанню інноваційних освітніх технологій навчання на уроках географії.


Методистом райметодкабінету Господарчук Н.В. було зроблено аналіз ЗНО з географії за 2017 рік. У здачі ЗНО з географії взяв участь 21 учень з 8 закладів загальної середньої освіти району. З даного предмету немає випускників 2017 року, що не подолали поріг. 5 учнів (24%) показали високий рівень навчальних досягнень, набравши від 180 до 200 балів:

  • Левківська загальноосвітня школа І‑ІІІ ст. – 3 учні (100%),
  • Високопічська загальноосвітня школа І‑ІІІ ст. №2 – 1 учень (50%),
  • Озерненська гімназія – 1 учень (50%).

Якісний показник навчальних досягнень – 43%. Левківська загальноосвітня школа І‑ІІІ ст. (вчитель Нацевич Г.Д.) занесена до списку 20 найкращих навчальних закладів області (ІІ місце).

Також оголошено результати ІІ та ІІІ етапів олімпіади з географії. Успішно захистили честь району на обласному етапі олімпіади: ІІ місце – учень 8‑Б класу Озерненської гімназії Пархоменко Олександр (вчитель Яцюк С.В.), ІІІ місце – учень 10 класу Ліщинської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ст. Осіпчук Назарій (вчитель Москвич В.М.).

Вчителів району проінформовано про конкурс, організований кафедрою екології, природокористування, та біології людини Житомирського державного педагогічного університету ім. І.Франка «Екотуристичні проекти учнівської молоді» і запропоновано залучити учнів до участі в ньому.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90