Районний семінар вчителів математики

Відколи існує школа, існує одвічна проблема: чому вчити і як вчити? У різні часи існували різні підходи до цього питання. Для сучасного світу характерні стрімкі зміни, бурхливий розвиток інформаційного простору, що ставить нові вимоги перед вчителем і школою.

06 березня 2019 року на базі Садківської ЗОШ І‑ІІІ ст. відбувся семінар-практикум для вчителів математики Житомирського району «Сучасні освітні тренди у навчанні математики в контексті Нової української школи».

З початком весни та Міжнародним жіночим днем учасників привітали учні школи, адже більшість вчителів – це представниці прекрасної половини людства.

Методист РМК відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Хорова Людмила Іванівна ознайомила з особливостями проведення ДПА та ЗНО з математики у 2018‑2019 н.р.

Про розвиток критичного мислення та нові підходи до навчання математики в умовах Нової української школи учасники семінару-практикуму отримали інформацію під час методичної сесії «Інструменти для розвитку критичного мислення на уроках математики», яку провела Кобильник Віта Валеріївна, вчитель математики, заступник директора Садківської ЗОШ І‑ІІІ ст. Вчителі працювали в групах, виконуючи вправи «Кубування», «Кластер», «Джигсоу», «Концептуальна таблиця» та ряд інших вправ, які сприяють розвитку критичного мислення у школярів. Зрозуміло, що кожен вчитель математики, учасник семінару, обирає свої форми та методики. Важливо пам’ятати, що найкращою комбінацією методичних прийомів та технологій є та, що дає результат.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90