Районний семінар вчителів математики

Відповідно до плану роботи відділу освіти Житомирської районної державної адміністрації 22 березня 2018 року в Іванівській загальноосвітній школі І‑ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів математики.

Розпочала роботу семінару директор школи Палій Н.М., яка презентувала вчительсько-учнівський колектив школи. Присутніх було ознайомлено з історією школи, напрямками роботи та досягненнями школи. Головним питанням семінару було питання «Мотивація до навчання – шлях до самореалізації особистості учня». У виступі методиста районного методичного кабінету Хорової Л.І. порушувалися питання щодо формування мотивації у учнів до навчально-пізнавальної діяльності, основних методів мотивації, актуальність яких обумовлена оновленням змісту навчання, постановою завдань формування в учнів прийомів самостійного набуття знань, пізнавальних інтересів, життєвих компетенцій, активної життєвої позиції, здійснення в єдності ідейно-політичного, трудового, морального виховання.

До уваги гостей семінару було запропоновано творчий звіт вчителів математики, що атестуються: презентації вчителів математики Новогуйвинської гімназії Слінчук В.І. з питання «Проблеми освіти – сучасний учитель – інноваційні технології» та Іванівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів Кондратюк А.А. з питання «Використання інтерактивних технологій на уроках математики». Своїм досвідом роботи поділилась вчитель математики Березівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів Жуковська Л.С. з питання «Мотивація до навчання на уроках математики».

Роботу семінару було продовжено виступом методиста відділу освіти Хорової Л.І., яка ознайомила присутніх із станом роботи з обдарованими дітьми. Також проаналізувала моніторинг якості освіти, результативність учнівських олімпіад, конкурсів, МАН та орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році.

Вчителі взяли активну участь у обговоренні всіх питань, що піднімалися на семінарі.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90