Реалізація Державного стандарту початкової освіти та Концепції «Нова українська школа» в закладах освіти Житомирського району

21 лютого 2019 року на базі Новогуйвинської гімназії на черговій колегії керівники закладів загальної середньої освіти району спільно з відділом освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту обговорювали реалізацію Державного стандарту початкової освіти та Концепції «Нова українська школа» в освітніх закладах Житомирського району.

На колегію було запрошено голову райдержадміністрації Сергія Микитюка, який є активним учасником освітнього процесу в районі та ініціатором нововведень, позитивних змін, співавтором покращення матеріально-технічної бази дошкільних закладів, шкіл та гімназій.

Сергій Михайлович підняв перед освітянами проблеми розвитку освіту та спорту, відмітив позитивні результати реформи децентралізації у районі.

Педагогічним колективом Новогуйвинської гімназії, зокрема: директором Людмилою Мозгових, заступниками директора Оленою Ярошенко та Інною Білецькою, соціальним педагогом Іриною Салімонович, психологом Тетяною Сидорчук – було представлено учасникам колегії досвід роботи з означеного питання, окреслено новий зміст освіти в закладі. Господарі заходу розповіли про нову структуру гімназії, про виховання на цінностях, педагогіку партнерства, продемонстрували нове освітнє середовище. У 2018 році в Новогуйвинській гімназії відкрито медіатеку, ресурсну кімнату, перший в районі центр інклюзивної освіти.

Учитель 1‑А класу Інна Білецька провела відкритий урок математики за методикою гармонійного розвитку. Класовод 2‑А класу Олена Путиліна запросила на урок читання до учнів, які уже другий рік працюють за проектом «Інтелект України». Відвідані уроки показали продуктивну та системну роботу педагогів над формуванням у школярів системи знань, умінь та навичок. Учасникам семінару представлено високоефективні, діяльнісні, пізнавальні, розвиваючі, виховуючі методи та прийоми роботи.

У підсумках учасниками колегії відмічено, що ключовим завданням та метою сучасної освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до життя у суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення. Випускник Нової української школи – це ПАТРІОТ, ІННОВАТОР, ОСОБИСТІСТЬ.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90