Реалізація виховного аспекту у процесі викладання основ наук (урочний та позаурочний час)

3 жовтня 2018 року на базі Василівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи на тему: «Реалізація виховного аспекту у процесі викладання основ наук (урочний та позаурочний час)».

Зі словами привітання відкрила семінар методист відділу освіти Житомирської РДА Панова Г.С., яка побажала всім присутнім плідної праці та успіху.

Гостинно зустріла учасників семінару Весельська О.М., в.о. директора школи, яка ознайомила присутніх із темою, завданнями та планом семінару. Цікаво презентувала візитку школи, в якій розповіла про історію закладу, повідомила про кількісний та якісний склад педколективу, здобутки учителів та учнів. Захоплива розповідь була і вчительки історії, яка розповіла про історію села та школи від давніших часів і до сьогодення.

Заступник директора з виховної роботи Весельська О.М. поділилася досвідом роботи «Виховна робота в школі». Цікаво та змістовно презентувала як саме реалізовується виховний аспект в урочний та позаурочний час (цікаві приклади та вправи).

Продовжив програму семінару виховний захід «Осінній бал», на якому учні 2,4,7 класів виразно читали напам’ять вірші про щедрість осені, співали пісні та привітали усіх присутніх з Днем Вчителя.

Погорєлова Л.В., заступник директора з навчально-виховної роботи опорного навчального закладу «Левківська ЗОШ І‑ІІІ ступенів», продовжила роботу проведенням елементів тренінгу «Виховання характеру» за програмою Лінди та Чарльза Лондрет. Цікавою була вправа «Мій підхід до конфлікту».

Семінар пройшов у дружній обстановці. Усі учасники семінару отримали лише позитивне враження. Велика робота, проведена організаторами, дійсно заслуговує на слова щирої вдячності. Присутні отримали рекомендації семінару, висловили подяку організаторам за змістовний, повчальний та цікавий семінар, за набуті знання, творчі ідеї та гарний настрій.

 

Заступник з навчально-виховної роботи Троянівської ЗОШ І‑ІІІ ст.
Ткачук С.В.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90