Робота з облаштування інклюзивного простору у Житомирському районі продовжується

19 квітня голова Житомирської райдержадміністрації Микитюк С.М., начальник обласного управління освіти і науки Шевчук Л.П., заступник голови райдержадміністрації Козарчук М.П., начальник районного відділу освіти Давиденко С.О. відвідали Новогуйвинську гімназію, в якій заплановано облаштування інклюзивного простору у Житомирському районі, що включає в себе медіатеку, ресурсну кімнату та інклюзивно-ресурсний центр.

Медіатека та ресурсна кімната майже готова прийняти перших відвідувачів, тут повністю завершені ремонтні роботи, придбано комфортні меблі, комп’ютерне обладнання, змонтовано інтерактивний комплекс, підключено швидкісний інтернет. Залишилось придбати книги, наочні посібники та дидактичні матеріали.

В інклюзивно-ресурсному центрі вже повністю облаштовані перегородки, вирівняні та пофарбовані стіни, стеля, проведено сучасне освітлення. Залишилося задекорувати батареї системи опалення, застелити підлогу лінолеумом, провести ремонт входу до Центру.

Будівельна компанія депутата Житомирської районної ради Загладька В.М. погодилася надати допомогу у підготовці проектної документації з облаштування санвузла в ІРЦ. Потребує також вирішення питання забезпечення безперешкодного доступу в приміщення інклюзивно-ресурсного центру відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90