Розпочато облаштування їдальні у Коднянській ЗОШ

Коднянська ЗОШ І‑ІІІ ступенів функціонує у пристосованому приміщенні і протягом тривалого часу учні харчувалися буфетною продукцією, так як не було можливості облаштувати їдальню.

За ініціативи колективу школи та у зв‘язку із необхідністю забезпечення учнів навчального закладу гарячим харчуванням, розпочато роботи по облаштуванню їдальні у приміщенні, яке раніше використовувалось «Укрпоштою».

На даний час кімнати звільнені від сміття, здійснено демонтаж тимчасових перегородок, вирішено питання зонування залу (місцем розташування кухні, мийної зони, обіднього залу, санітарної кімнати та інше).

Рішенням Коднянської сільської ради виділено 50 тис. грн. для придбання необхідних матеріалів та обладнання.

На даний час проводиться укладання плитки у приміщенні майбутньої їдальні, здійснюються роботи по ремонту електропроводки для надійного та безпечного підключення електроприладів.

Протягом 2017-2018 років відділ освіти сприяє керівництву закладу у даному питанні.

За рахунок освітньої субвенції придбано будівельних матеріалів для поточного ремонту на суму 19,5 тис. грн., проведено аукціон на заміну чотирьох старих дерев‘яних вікон на металопластикові (20 тис. грн.), придбано трьохсекційну ванну-мийку (7 тис. грн.), електричну плиту за 44,3 тис. грн., морозильну камеру – 4,5 тис. грн, електробойлер – 4,3 тис. грн., холодильник – 13 тис. грн.

Крім цього, з освітньої субвенції виділено на придбання меблів (столи, лави для їдальні) – 31 тис. грн., на придбання посуду – 4,1 тис. грн., планується додаткове придбання будівельних матеріалів для завершення оздоблювальних робіт.

Сподіваємося, що шкільна їдальня у Коднянській ЗОШ запрацює з 1 вересня цього року.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90