Семінар соціальних педагогів та практичних психологів району

24 жовтня 2018 року в Сінгурівській загальноосвітній школі І‑ІІІ ступенів відбувся семінар соціальних педагогів та практичних психологів району з теми «Психолого-педагогічний супровід дітей військовослужбовців та учасників АТО в умовах загальноосвітнього закладу»

Директор школи Лавренюк А.М. презентувала свій заклад освіти, зупинившись на досягненнях та традиціях закладу.

Заступник директора з виховної роботи Мацібора З.О. познайомила учасників із волонтерською діяльність школи. А учні у віршованій формі описали діяльність соціально-психологічної служби у школі. Щемно і хвилююче було слухати пісню у виконанні учениці школи Дарини Бондарець, доньки учасника АТО, який з перших днів став на захист Вітчизни.

Соціальний педагог Знахорчук К.А. у формі тренінгового заняття ознайомила учасників із теоретичною частиною психолого-педагогічного супроводу учасників АТО та їх сімей. Практична частина заняття була присвячена відпрацюванню навичок взаємодії із дітьми, що потребують особливої педагогічної уваги. Найбільше захоплення серед учасників семінару викликала вправа «Малювання кавою». Катерина Анатоліївна зуміла створити атмосферу, яка сприяла творчій реалізації кожного учасника.

Методист відділу освіти Сатановська В.А. зупинилася на основних вимогах до ведення документації психологічної служби у системі освіти України.

Скарбничка інструментарію соціальних педагогів та практичних психологів навчальних закладів поповнилась новими вправами, які допоможуть вчасно та ефективно надати допомогу як здобувачам освіти, так і суб’єктам освітньої діяльності.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90