Семінар у Садківському ДНЗ

17 квітня 2018 року на базі Садківського дошкільного навчального закладу «Ластівка» був проведений семінар директорів та вихователів закладів дошкільної освіти з теми «Трудове виховання як важливий засіб ранньої соціалізації дітей дошкільного віку». Директор Довбня К.В. презентувала дошкільний заклад, матеріально-технічну та навчально-методичну базу, провівши невелику екскурсію.

Під час відкритого заняття з теми «Землю красить сонце, а людину – праця» (вихователь Яремчук К.Ю.) діти старшої групи подорожували до «Міста професій», де закріпили свої знання про різні професії та знаряддя праці. Крістіна Юріївна використала повчальний мультфільм про професії, дидактичні ігри, ілюстрації.

Вихователь Яремчук К.Ю. представила присутнім власний досвід з організації трудової діяльності дошкільнят у Садківському ДНЗ, висвітливши основні форми роботи, методи та прийоми діяльності.

Соціальний педагог Шинкар В.С. звернула особливу увагу на розвиток співпраці дошкільника з однолітками в умовах дошкільного закладу.

Методист відділу освіти Зарудіна Н.П. продемонструвала учасникам семінару презентацію «Зростання дитини дошкільного віку у праці», вручила грамоти переможцям огляду-конкурсу з фізичного виховання.

Завершилася зустріч виховним заходом «Вітаймо весну!» та оглядом сімейної виставки «Великодні дзвони».

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90