Семінар учителів трудового навчання у Барашівці

«Праця стає великим вихователем тоді, коли вона входить в життя вихованців, дає радість дружби та товаришування, розвиває інтерес та допитливість, породжує нову красу в оточуючому світі, пробуджує перше громадянське почуття – почуття творця матеріальних цінностей, без яких неможливе життя людини» Сухомлинський В.О.

12 квітня на базі Барашівської загальноосвітньої школи І‑ІІІ ступенів відбувся семінар учителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти району з теми «Проектна діяльність як фактор розвитку особистісного потенціалу учня».

Відкрила семінар заступник директора з навчально-виховної роботи Карташова Г.Г. презентацією закладу освіти, досягнень учнів, перспектив розвитку.

Учитель трудового навчання Васильченко Т.В. поділилася з колегами досвідом роботи та представила чимало своїх надбань, доробок, учнівські проекти, виставку творчих робіт школярів. На відкритому уроці учні 9 класу захищали свої проекти «Вироби для власних потреб» під девізом «Нове життя – старим речам!», підготували відео-ролик уроків, на яких проектували та виготовляли дані вироби.

Методист відділу освіти Зарудіна Н.П. проаналізувала результати районної та обласної олімпіад з трудового навчання, відмітивши кращих учнів шкіл, подякувала педагогам за кропітку роботу по підготовці переможців та учасників олімпіад, а особливо вчителям Новогуйвинської гімназії Поліщуку П.А. і Дубницькій М.Т., учні яких захищали честь району на обласній олімпіаді та здобули перемогу (I місце – 1 учень, II місце – 2 учні). Поліщук П.А., голова методичного об’єднання вчителів трудового навчання, член журі обласної олімпіади, ознайомив присутніх з умовами проведення та основними вимогами до учасників обласної олімпіади.

Завершилася зустріч відеоекскурсією «Видатні особистості с. Барашівка», яку провів учень 10 класу Конопацький Денис під керівництвом учителя історії Харлагіної А.Г. та екскурсією у шкільний музей історії села.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90