Семінар вчителів інформатики в Озерненській гімназії

Відповідно до плану роботи відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації 14 травня 2019 року в Озерненській гімназії відбувся районний семінар вчителів інформатики. Головним питанням семінару було питання «Реалізація компетентнісного підходу під час вивчення інформатики».

Розпочав роботу семінару директор гімназії Власюк А.П., який ознайомив присутніх з історією гімназії, напрямками роботи та досягненнями учнівського та вчительського колективів.

Вчителями інформатики Скомарівським В.К. та вчителем англійської мови Саганюк А.А. було проведено бинарний урок у 6 класі на тему: «Комп’ютерна графіка». Учні показали глибокі знання та розуміння навчального матеріалу та вміння його застосовувати на практиці. На комп’ютерах ними була виконана практична робота на достатньому та високому рівні.

Вчителем інформатики Озерненської гімназії Токарською О.А. з педагогами району було проведено майстер-клас з теми «Технології Mozaik. Moza Book».

Роботу семінару було продовжено виступом методиста відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Хорової Л.І., яка ознайомила присутніх з станом роботи з обдарованими дітьми. Також проаналізувала моніторинг якості освіти та результативність учнівських районних та обласних олімпіад. Учитель інформатики Березівської ЗОШ І‑ІІІ ст. (районний координатор Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер») запропонував увазі учасників семінару результати конкурсу «Бобер-2018». У 2018 році у конкурсі брали участь 10 закладів загальної середньої освіти району – 188 учнів, з яких відмінний результат показали 34 учні, добрий – 58 учнів, стали учасниками 96 учнів.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90