Семінар вчителів історії та правознавства

26 вересня на базі Вертокиївської ЗОШ І‑ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів історії та правознавства закладів загальної середньої освіти Житомирського району на тему: «Теоретичні та практичні аспекти підготовки учнів до предметних олімпіад з історії та правознавства».

Семінар проходив у формі ділової зустрічі.

Після відкриття семінару директором загальноосвітнього навчального закладу Бугайчук О.А. колеги заслухали пролонговану доповідь вчителя історії Ткачук О.А. «Системна підготовка учнів до олімпіади з історії». Вчителі історії взяли активну участь в обговоренні сучасних проблем роботи з обдарованими учнями на уроках історії, системний та творчий підхід вчителя підготовки учнів до предметних олімпіад з історії та правознавства. Також йшлося обговорення проблеми підвищення мотивації в учнів до вивчення предметів. Теоретичний блок було завершено рекомендаціями практичного психолога на тему «Поради вчителю у підготовці учнів до предметних олімпіад».

Практичний блок семінару був представлений майстер-класом «Готуємось до ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства».

Крім того, гості закладу мали змогу відвідати виховний захід на тему: «Трагедія Бабиного Яру».

Всі учасники семінару висловлюють подяку адміністрації закладу за високий рівень в підготовці до проведення заходу.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90