Семінар вчителів основ здоров’я

09 листопада 2018 р. у Пряжівській загальноосвітній школі I‑II ступенів відбувся районний семінар вчителів основ здоров`я з теми «Формування практичних навичок учнів на уроках основ здоров`я в умовах НУШ». Навчальний заклад презентувала директор школи Демидюк Тетяна Миколаївна.

В ході семінару вчитель початкових класів Янішевська О.Л., використовуючи власний досвід, ознайомила колег з методикою формування в молодших школярів дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок на уроках інтегрованого курсу «Я пізнаю світ» (1 клас).

Вчитель основ здоров’я Новогуйвинської гімназії Ярова-Боровик М.Я. поділилась досвідом підготовки до участі в обласному турі конкурсу «Вчитель року – 2019» в номінації «Основи здоров’я».

Методист РМК Господарчук Н.В. наголосила на необхідності посилення в закладах загальної середньої освіти профілактики простудних та інфекційних хвороб, а також ВІЛ/СНІДу; продовження формування навичок, що зменшують ризик захворіти на ГРЗ, грип, ангіну, пневмонію і т.д.

Практичною частиною семінару був відкритий урок у 7 класі з теми: «Дорожньо-транспортні пригоди. Види ДТП. Дії свідка ДТП». Урок проводила вчитель біології II категорії Башинська Г.А.

На уроці були розкриті питання: визначення поняття ДТП та види ДТП; дії свідків ДТП; рятувальні дії при потраплянні автомобіля у воду. Належна увага була приділена відпрацюванню навичок прийняття захисних положень пасажирів легкового автомобіля у випадку ДТП.

В школі існує команда «Юних інспекторів дорожнього руху», які активно показали свої знання і вміння на виховному заході:

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90