Семінар вчителів основ здоров’я

8 грудня на базі Черемошнянської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся районний семінар вчителів основ здоров’я з теми «Сучасні освітні технології як засіб підвищення ефективності навчання на уроках основ здоров’я».

Директор школи Колос Т.С. презентувала навчальний заклад, розповівши про історію заснування школи, здобутки педагогічного та учнівського колективу за минулі та поточний навчальні роки.
Методист РМК Господарчук Н.В. ознайомила присутніх з підсумками проведення місячника знань дітьми правил безпеки життєдіяльності «Навчаємося жити безпечно!». Приклад практичного використання сучасних освітніх технологій учасники семінару побачили на відкритому уроці з основ здоров’я вчителя Черемошнянської ЗОШ І-ІІ ст. Ковнацької О.В. у 9 класі.
Вчитель ознайомила дев’ятикласників з критеріями і мотивами вибору професії, різноманітністю сучасних професій, їх класифікацією, допомогла учням визначити схильність до певного типу професії, здійснивши профорієнтаційне тестування. Учасники семінару обмінялись досвідом використання інтерактивних технологій як засобу підвищення ефективності навчання на уроках основ здоров’я.

Релаксацією для учасників семінару став виховний захід «У рідному краї і серце співає», що пройшов у вигляді літературно-пісенних вечорниць. Учасники дійства (учні 7-9 класів, вчителі школи) проілюстрували те, як наші предки здійснювали обряд «охризовування» (переходу від дитинства до дорослого життя), який колись покладав на юнаків та дівчат обов’язки дорослого свідомого громадянина. Адже в українців здавна цінується працелюбство, сміливість, чесність, вірність громаді та Батьківщині.Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90