Семінар вчителів природничого циклу предметів

12 квітня 2019 року на базі Головенківської загальноосвітньої школи І‑ІІ ст. відбувся семінар вчителів біології, хімії, екології та природознавства з теми «Формування міжпредметних компетентностей на уроках хімії та біології». Директор школи Р.В. Башинський презентував заклад загальної середньої освіти. З доповіддю по вище зазначеній темі виступила методист райметодкабінету Н.В. Господарчук. Формами і методами формування міжпредметних компетентностей на уроках природничого циклу з досвіду роботи поділились досвідчені вчителі: Розмаїта Т.С. (Сінгурівська ЗОШ І‑ІІІ ст.), Іванюк Н.М. (Коднянська ЗОШ І‑ІІІ ст.), Божок В.А. (Березівська ЗОШ І‑ІІІ ст.). Вчитель біології і хімії Марина Василівна Таценко запропонувала увазі колег відкритий урок хімії у 8 класі з теми «Поширення солей та їх практичне використання». Учні 8 класу представили учасникам семінару результати участі у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського – власноруч вирощені кристали солей.

Згідно плану семінару методистом Н.В. Господарчук проаналізовано результати участі закладів загальної середньої освіти району в ІІ та ІІІ етапі олімпіад з біології, хімії та екології. Колеги привітали Жабровця О.М. (Високопічська ЗОШ І‑ІІІ ст.№2) та Пилипович О.М. (Новогуйвинська гімназія) з досягненням вагомих результатів на ІІІ етапі олімпіад з біології та хімії (дипломи ІІІ ступеня).

Одним з головних питань роботи семінару також було питання підготовки випускників 9 класу до ДПА та 11 класу до ЗНО.

Директор РСЮН О.З. Варчук підбила підсумки участі закладів загальної середньої освіти району в обласних та Всеукраїнських еколого-натуралістичних заходах у 2018-2019 навчальному році. Особливо відзначила Новогуйвинську гімназію (вчитель Ярова-Боровик М.Я.).

Учні школи привітали учасників семінару з Днем довкілля позакласним заходом «Земля – наш спільний дім».

Родзинкою семінару була міні-екскурсія на приватне підприємство по розведенню і вирощуванню равликів.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90