Семінар вчителів трудового навчання в Озерненській гімназії

Відповідно до плану роботи відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації 16 квітня 2019 року в Озерненській гімназії відбувся районний семінар вчителів трудового навчання. Головним питанням семінару було питання «Проектно-технологічна діяльність як фактор розвитку особистісного потенціалу учня».

Розпочав роботу семінару директор гімназії Власюк А.П., який презентував вчительсько-учнівський колектив школи. Присутніх було ознайомлено з історією гімназії, напрямками роботи та досягненнями гімназії.

Вчителями трудового навчання Клапішевським В.К. та Суворіною-Шмідтке М.В. було проведено бинарний урок у 6‑Б класі на тему: «Виготовлення Великоднього сувеніру в техніці «Декупаж». Учні показали глибокі знання та розуміння навчального матеріалу та вміння його застосовувати на практиці. Ними було виготовлено Великодні сувеніри та презентовано їх.

З педагогами району було проведено майстер-клас по оздобленню кухонних дощечок в техніці «Декупаж».

До уваги гостей була запропонована виставка учнівських робіт, виготовлених під час уроків трудового навчання та гурткової роботи.

Роботу семінару було продовжено виступом методиста відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Хорової Л.І., яка ознайомила присутніх з станом роботи з обдарованими дітьми. Також проаналізувала моніторинг якості освіти та результативність учнівських олімпіад.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90