Семінар вчителів трудового навчання

14 листопада 2018 року на базі Вертокиївської ЗОШ І‑ІІІ ступенів пройшов районний семінар вчителів трудового навчання з теми «Формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках трудового навчання через проектно-технологічну діяльність».

У теоретичній частині методист районного методичного кабінету Хорова Л.І. ознайомила учасників семінару з методикою організації проектно-технологічної діяльності учнів на уроках трудового навчання.

Керівник методичного об’єднання вчителів технічної праці Поліщук П.А. зупинився на методичних рекомендаціях щодо організації та проведення олімпіади з трудового навчання.

Досвідом роботи «Проектно-технологічна діяльність як засіб формування ключових та предметних компетентностей учнів» поділилась вчитель трудового навчання Вертокиївської ЗОШ І‑ІІІ ступенів Грек О.Б.

У практичній частині семінару учасники відвідали урок у вчителя Кучера В.П. з теми «Засоби художнього конструювання. Основи колористики. Технологія виготовлення паперового панно з використанням законів кольорознавства». До виготовлення паперового панно долучилися і вчителі трудового навчання району.

Учасники семінару відвідали виставку дитячих робіт. Педагогом-організатором Мошківською Л.М. було проведено виховний захід «Професій безліч є цікавих». Підбиваючи підсумки семінару, учасники відзначили необхідність використання інноваційних технологій через проектно-технологічну діяльність. Усі учасники обмінялися думками, побажали учням наполегливості в оволодінні знаннями, а вчителям – натхнення, здоров’я і невичерпної творчої думки.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90