Семінар з географії

19 квітня 2019 року на базі Озерненської гімназії відбувся районний семінар вчителів географії. З учителями даного предмету опрацьовано тему «Впровадження інноваційних технологій на уроках географії в умовах НУШ»

Увазі педагогів учителем географії гімназії, вчителем-методистом Яцюк С.В. був запропонований урок у 9‑а класі з теми «Туризм, його види. Туризм в Україні.». На високому науковому та методичному рівні була організована групова та індивідуальна самостійна робота учнів на уроці, використано випереджувальне навчання (учнями підготовлені міні-проекти з різних видів туризму), проаналізована інфраструктура туризму в Україні. Успішно використана мультимедійна дошка та саморобні плакати-презентації, виготовлені учнями.

Методистом РМК Господарчук Н.В. проаналізовано результати участі учнів району у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Житомирського територіального відділення МАН України.

Членами методичного об’єднання вчителів географії опрацьовано додаток до листа МОН України № 59 від 25.01.2019 р. «Орієнтовні вимоги до проведення ДПА учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2018-2019 навчальному році», намічено шляхи покращення підготовки випускників 11 класу до здачі ЗНО.

Голова методичного об’єднання – вчитель географії Новогуйвинської гімназії Воробйова С.В. ознайомила колег з впровадженням STEM-освіти в умовах НУШ, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи та вимагає різних і технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

Презентували власний педагогічний досвід вчителі, що атестувались у 2019 році: учитель-методист Пухтаєвич П.Р. (Високопічська ЗОШ І‑ІІІ ст. № 1), старший учитель Гангало І.Г. (Високопічська ЗОШ І‑ІІІ ст. № 2) та учитель вищої кваліфікаційної категорії Яценко І.С. (Іванівська ЗОШ І‑ІІІ ст.).

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90