Семінар з підготовки закладів освіти до проведення районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Відповідно до річного плану роботи та з метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни, пропаганди здорового способу життя, відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо–юнацьку військово–патріотичну гру «Сокіл» («Джура») 16‑19 травня 2018 року у с. Левків, на базі оздоровчого табору «Орлятко», у Житомирському районі планується проведення районного етапу гри «Сокіл» («Джура»).

25.04.2018 р. на базі табору «Орлятко» відділом освіти та ДЮВПК «Сатурн» було проведено семінар з питань підготовки закладів освіти до гри.

У роботі семінару взяли участь Окоча О.С., голова Левківської сільської ради, провідний спеціаліст відділу освіти Дмитрієва Р.М., директор ДЮВПК «Сатурн» Єпіфанцев І.О., директори, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, викладачі предмету «Захист Вітчизни», учителі фізкультури закладів освіти, виховники роїв та ройові.

На семінарі було обговорено Умови проведення усіх етапів гри, надано рекомендації щодо підготовки команд до силових та творчих випробувань, правильного оформлення документації, обговорено кандидатури представників для формування таборової старшини та суддівської колегії.

Заступником директора Левківської ЗОШ Погореловою Л.В. представлено досвід роботи закладу з підготовки школярів до гри, учителем фізичної культури Ванельчуком С.С. проведено практикум з випробування «Впоряд» за новими вимогами.

Учасники семінару здійснили екскурсію територією оздоровчого закладу, підготували місця для розташування команд та проведення змагань.

До проведення гри залишились лічені дні.

Print Friendly, PDF & Email
© Відділ освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської районної державної адміністрації
10003, м.Житомир, вул. Л.Українки, 1, тел/факс (0412) 42-46-90